Kategorier

Avslutad
28911
NILS LANDGREN, "illusion, 9 delar, Orrefors.
Slutpris160 SEK
Avslutad
28969
Byrå. 1900 Talet.
Slutpris450 SEK
Avslutad
28985
BENGT NORDENBORG. Färglitografi, "I Sommarhagen", signerad & numrerad 200/200.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28920
Brickor m.m. Mestadels nysliver.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28693
Diverse. Bl.a Häst Tore Borg & Lampor m.m.
Slutpris160 SEK
Avslutad
28886
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
Slutpris200 SEK
Avslutad
29001
6 Stolar. Skandiform, metall & trä.
Slutpris290 SEK
Avslutad
28889
1 Par bokstöd, Munkar, Gips, Signerade Fra Dodo & daterad 1935.
Slutpris180 SEK
Avslutad
28879
FDC. Bl.a Förstadagsbrev, Flyg post m.m.
Slutpris180 SEK
Avslutad
29004
Emma fåtölj.
Slutpris140 SEK
Avslutad
28880
Diverse koppar m.m.
Slutpris160 SEK
Avslutad
28899
Diverse koppar m.m.
Slutpris180 SEK
Avslutad
28602
BORD MED LÅDA, 1900-tal.
Slutpris100 SEK
Avslutad
28903
2 Förvaringslådor.
Slutpris160 SEK
Avslutad
28975
JOHNNY OPPENHEIMER. Olja på duk, "Röd Djungel", signerad.
Slutpris500 SEK
Avslutad
28890
BERTIL VALLIEN. 4 Snapsglas, "Chateau", Kosta Boda.
Slutpris120 SEK
Avslutad
28915
2 Äldre skrin/askar & 1 sytrådsask.
Slutpris120 SEK
Avslutad
28884
Diverse vinylskivor.
Slutpris120 SEK
Avslutad
28932
FOHUNDAR. Ett par. Gjutmassa, 1900talet.
Slutpris100 SEK
Avslutad
28905
WILHELM KÅGE, "Pyro", 2 Ungsformar, Gustavsberg.
Slutpris230 SEK
Avslutad
28982
THOMAS FRISK. Litografi, "Laguna mig hit", signerad, daterad -86 & numrerad 41/130.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28902
Gängverktygssats. 39 Delar, Biltema.
Slutpris260 SEK
Avslutad
28882
FDC. Bl.a Förstadagsbrev, Flygpost m.m.
Slutpris200 SEK
Avslutad
28995
SVEN LJUNGBERG. Färglitografi, signerad & numrerad 45/260.
Slutpris320 SEK
Avslutad
28978
Campingbord. Origo.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28936
Karaff, Hundbensvas Kosta & röd vas.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28993
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 54/75
Slutpris80 SEK
Avslutad
28823
CD Skivor.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28859
Diverse orientaliskt porslin.
Slutpris450 SEK
Avslutad
28838
Diverse vaser. Bl.a Bing & Gröndal, Kaiser m.m.
Slutpris160 SEK
Avslutad
28860
VICKE LINDSTRAND. Ishink, "City", Kosta.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28857
IRMA YOURSTONE. 5 Delar.
Slutpris160 SEK
Avslutad
28848
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Arabia, Boda Nova m.m.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28839
Analoga Kameror m.m. Bl.a Praktica, Pentax, Konica m.m.
Slutpris320 SEK
Avslutad
28840
Tomtar. Bl.a Tyskland.
Slutpris230 SEK
Avslutad
28834
Diverse.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28829
Diverse vinylskivor.
Slutpris160 SEK
Avslutad
28832
Diverse jul & påsk.
Slutpris140 SEK
Avslutad
28821
Karaff. "Rydberg". Från Hotell Rydberg Stockholm (1880-1920).
Slutpris80 SEK
Avslutad
28866
Keramik, Okänt ursprung. 4 Delar.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28864
Diverse vinylskivor. Singlar.
Slutpris100 SEK
Avslutad
28845
Äldre bordsur Junghans & väckarklocka Staiger.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28847
WALTER HICKMAN, "Pippi", 8 Highballglas, Kosta.
Slutpris290 SEK
Avslutad
28842
Dekorationsägg i glas, sten m.m.
Slutpris200 SEK
Avslutad
28843
Armbandsur. Seiko Presage, Chronograph 100.
Slutpris350 SEK
Avslutad
28853
Diverse Keramik. Mestadels Höganäs.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28822
Hushållsvåg. EKS.
Slutpris80 SEK
Avslutad
28851
Diverse vinylskivor. Singlar.
Slutpris160 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.