34932
VILHELM BJERKE PETERSEN, Vas/skål, stengods, "Fasett", Rörstrand.
Slutpris120 SEK
34491
LARS DREJARE (Lars Ljungren). Läppmugg & mustaschmugg, proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris80 SEK
34483
LARS DREJARE (LARS LJUNGGREN) 2 Muggar, stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris80 SEK
34484
LARS DREJARE (LARS LJUNGGREN) 2 Ägg, stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris100 SEK
34492
LARS DREJARE (Lars Ljunggren). 2 Ägg, Stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris140 SEK
34849
Vägglampa. Troligtvis Italien, lackerad plåt, 1900-talets andra hälft
Slutpris120 SEK