Börjar: 12 aug 2024 15:18Avslutas: 20 aug 2024 17:00
20 AUGUSTI 2024
Kortast tid kvar
34906
Mindre konjakskupor. 11st, Theresienthal, Tyskland.
Slutpris80 SEK
34927
Figurin. NAO by Lladro.
Slutpris200 SEK
34914
3 Samurajsvärd på ställ, samtida.
Slutpris180 SEK
34492
LARS DREJARE (Lars Ljunggren). 2 Ägg, Stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris140 SEK
34947
Golvur. 1981.
Slutpris120 SEK
34935
4 Inramade brodyrer.
Slutpris80 SEK
34907
Klocka, koppar, GENFA Carl Westh.
Slutpris80 SEK
34898
Diverse glas.
Slutpris100 SEK
34925
Ljusstake, Smide.
SlutprisInga bud
34911
6 Klädkrokar. Malm, 1900-talet.
Slutpris260 SEK
34917
ANITA NYLUND. Eldfast form, "Janssons Frestelse", JIE, No 114.
Slutpris160 SEK
34899
10 Dessertskålar, Smålandshyttan.
SlutprisInga bud
34910
3 Inramade brodyrer & 1 med tryck, Guld ramar.
Slutpris120 SEK
34905
5 Silvermynt, GoldQuest, 2004, Joan Pau ll, 160gram.
Slutpris550 SEK
34903
Kassettband & DVD Filmer.
SlutprisInga bud
34916
Diverse.
Slutpris80 SEK
34930
Sodastream & 4 Flaskor.
Slutpris80 SEK
34912
Potta. Porslin, Arabia, Finland, 1900-talet.
Slutpris100 SEK
34908
THOMAS DAM. 14 Troll. Danmark.
Slutpris260 SEK
34484
LARS DREJARE (LARS LJUNGGREN) 2 Ägg, stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris100 SEK
34936
Vas, "Blå Måsen", Royal Copenhagen.
Slutpris80 SEK
34950
2 Mindre bord.
Slutpris100 SEK
34920
Diverse. Bl.a Tilgmans, Gustavsberg, Skottorp m.m.
SlutprisInga bud
34922
Diverse frimärken. Utländska.
Slutpris100 SEK
34915
2 Bokstöd. Änglar, konstmassa, samtida.
Slutpris80 SEK
34668
Blekingestol. 3 Ben, fornnordisk stil, handgjord, signerad.
Slutpris80 SEK
34509
LARS HELLSTEN. 4 Ölglas, Skruf.
SlutprisInga bud
34926
4 Inramade tryck. Bruno Liljefors.
SlutprisInga bud
34483
LARS DREJARE (LARS LJUNGGREN) 2 Muggar, stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris80 SEK
34921
2 Orientaliska vaser, 1900-talet.
Slutpris180 SEK
34919
Diverse glas. Bl.a Kosta m.m.
SlutprisInga bud
34924
AWAB Pall.
Slutpris600 SEK
34901
Belysning, klockor m.m.
Slutpris80 SEK
34931
Äldre brandhjälm. 1800/1900- talet.
Slutpris140 SEK
34900
Vas, Rörstrand. Drejaregruppen 1977.
SlutprisInga bud
34918
Akupunktur modell, 3 Affischer & instruktionsbok.
Slutpris200 SEK
34949
Soffa. 3-Sits, grått tyg, fabrikat okänt.
Slutpris290 SEK
34902
Diverse. Mestadels nysilver.
Slutpris80 SEK
34929
Figurin, Royal Copenhagen.
Slutpris180 SEK
34951
Fågelbad. Metall, samtida.
Slutpris230 SEK
34913
Kakfat, "Blå Måsen", Royal Copenhagen.
Slutpris100 SEK
34946
Snurrfåtölj. 1960-Talet, galon, okänt fabrikat.
Slutpris320 SEK
34491
LARS DREJARE (Lars Ljungren). Läppmugg & mustaschmugg, proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris80 SEK
34933
EDVIN OLLERS, 23 delar, Kosta.
Slutpris100 SEK
34937
Paraplyställ, Metall, samtida.
Slutpris140 SEK
34932
VILHELM BJERKE PETERSEN, Vas/skål, stengods, "Fasett", Rörstrand.
Slutpris120 SEK
34934
2 Kantänglar. Konstmassa, samtida.
SlutprisInga bud
34923
DVD & MUSIK.
SlutprisInga bud
Kontakt
Laholms Handel Auktioner Partier
Kristianstadsvägen 65
31232 Laholm
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.