34802
TIMO SARPANEVA. Ljusstake, "Festivo", 4 Ringar, iittala, signerad TS.
Slutpris230 SEK
34833
WERNER SCHOU. 2 Fönsterlampor, Coronell Elektro, Danmark, koppar trä prismor retro
Slutpris320 SEK
34843
Vägglampa. Troligtvis Italien, lackerad metall, 1900-talets andra hälft.
Slutpris100 SEK
34795
Soffbord. Octagon, betsat lövträ, glasskiva & tidningshylla av rotting.
Slutpris80 SEK