34508
Gjutjärn.
Slutpris120 SEK
34501
Diverse Plåtbrukar.
Slutpris200 SEK
34518
Chokladkanna, Japan, 1900-talet.
Slutpris160 SEK
34516
Diverse brickor m.m.
Slutpris80 SEK
34544
ANNA EHRNER. Ljusstake, "Athena", Kosta Boda, signerad.
Slutpris120 SEK
34520
Hörnskåp. Idegran, Engelsk-stil, 1900-talet.
Slutpris320 SEK
34514
BERTH NORRMAN. 3 delar, Luciatåg, Keramik. Signerde Berth.
Slutpris80 SEK
34477
Diverse ramar m.m.
Slutpris80 SEK
34522
NILS JONSSON. 2 Stolar, Teak, Troeds, Bra Bohag.
Slutpris230 SEK
34538
ERIK HÖGLUND. Vas, Boda
Slutpris180 SEK
34412
Diverse PEZ.
Slutpris120 SEK
34380
GÖSTA HÖGARDH. Olja på pannå, signerad.
Slutpris100 SEK
34473
Golvlampa. Troligtvis Dansk design.
Slutpris140 SEK
34029
2 Stolar. 1800-talet.
Slutpris80 SEK
34466
Golvlampa. Mässing & onyx.
Slutpris160 SEK
34117
Bord.
Slutpris20 SEK
34475
Pelarbord med stenskiva.
Slutpris100 SEK
34400
Diverse sedlar & mynt.
Slutpris290 SEK
34394
64 Pennskrin, Plåt, oanvända.
Slutpris260 SEK
34403
Diverse porslin.
Slutpris100 SEK
34420
Kandelaber. Oscariansk stil, 1900-talet.
Slutpris650 SEK
34443
Diverse plåtburkar.
Slutpris160 SEK
34383
Diverse Mighty Max.
Slutpris2 000 SEK
34467
Trädgårdsstol. Troligtvis Grythyttan, renoveringsobjekt.
Slutpris140 SEK
34357
Syskrin. Allmoge-stil.
Slutpris100 SEK
34447
STIG LINDBERG. Barnset, Ornamin, Gustavsberg/Balo.
Slutpris120 SEK
34379
Pistol. Replika, samtida.
Slutpris160 SEK
34468
Äldre kontorsstol. ERGO, Höganäsmöbler AB.
Slutpris320 SEK
34405
Diverse Bijouterier, hattnålar & parfymer.
Slutpris160 SEK
34375
Militär kompass. Rumänien, 1977.
Slutpris120 SEK
34434
Tomte. Laholms Konstverkstad, Vrångarp.
Slutpris120 SEK
34430
Uppstoppad fågel. Flugsnappare, hane.
Slutpris260 SEK
34361
Soffbord. MIO, Krom & glas.
Slutpris120 SEK
34417
OLA SYNKA. Bonad, Polen.
Slutpris80 SEK
34353
72 förpackningar snäckor.
Slutpris180 SEK
34406
Äldre Radio. Luxor, Typ 825, Växelström.
Slutpris80 SEK
34387
Herbarium. Rumänien.
Slutpris80 SEK
34452
BERTIL VALLIEN, Vas, Boda, signerad.
Slutpris160 SEK
34458
Radio, Philips.
Slutpris120 SEK
34413
Barbie Midge 1958 m.m.
Slutpris400 SEK
34376
Hållare/ask till tändsticksplån. Silver 835, 32 gram.
Slutpris120 SEK
34408
Diverse. Bl.a äldre verktyg, emaljerat m.m.
Slutpris80 SEK
34363
MATS WOJIDKOW. Olja på duk, "Blommor i skog" Signerad.
Slutpris140 SEK
34398
22 Hårborstar till barn. Oanvända.
Slutpris80 SEK
34410
4 Flata tallrikar, Blå nyans, glas.
Slutpris120 SEK
34372
Diverse trådrullar & sytillbehör m.m
Slutpris100 SEK
34431
LISA LARSSON. Fat, "Harlekin", Gustavsberg, NAGG
Slutpris80 SEK
34446
2 Korgar.
Slutpris200 SEK