Börjar: 30 jul 2024 07:19Avslutas: 6 aug 2024 17:00
6 AUGUSTI 2024
Kortast tid kvar
34538
ERIK HÖGLUND. Vas, Boda
Slutpris180 SEK
34491
LARS DREJARE (Lars Ljungren). Läppmugg & mustaschmugg, proveniens Lars Ljunggrens hem.
SlutprisInga bud
34477
Diverse ramar m.m.
Slutpris80 SEK
34522
NILS JONSSON. 2 Stolar, Teak, Troeds, Bra Bohag.
Slutpris230 SEK
34514
BERTH NORRMAN. 3 delar, Luciatåg, Keramik. Signerde Berth.
Slutpris80 SEK
34560
Diverse Allmoge.
SlutprisInga bud
34219
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 20.
SlutprisInga bud
34520
Hörnskåp. Idegran, Engelsk-stil, 1900-talet.
Slutpris320 SEK
34544
ANNA EHRNER. Ljusstake, "Athena", Kosta Boda, signerad.
Slutpris120 SEK
34516
Diverse brickor m.m.
Slutpris80 SEK
34518
Chokladkanna, Japan, 1900-talet.
Slutpris160 SEK
34501
Diverse Plåtbrukar.
Slutpris200 SEK
34508
Gjutjärn.
Slutpris120 SEK
34184
GUNNEL SAHLIN, Skulptur, Päron "Winter Garden", Kosta Boda, signerad & numrerad `99820.
Slutpris650 SEK
34528
Trädgårdsbord.
Slutpris80 SEK
34502
Diverse glas.
Slutpris140 SEK
34515
6 Förvaringslådor i plast.
Slutpris200 SEK
34533
Hörlurar, Icemataudio.
SlutprisInga bud
34500
Diverse prydnader.
SlutprisInga bud
34539
Karaff med sterlingsilver.
Slutpris140 SEK
34512
Diverse drakar m.m.
Slutpris100 SEK
34509
LARS HELLSTEN. 4 Ölglas, Skruf.
SlutprisInga bud
34221
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 21.
SlutprisInga bud
34484
LARS DREJARE (LARS LJUNGGREN) 2 Ägg, stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris140 SEK
34543
Krukor.
SlutprisInga bud
34535
Skål. Emaljerad koppar. Drangsgaard, Norge.
Slutpris80 SEK
34498
Diverse. Bl.a Orrefors Ljusstakar m.m.
Slutpris120 SEK
34559
Tidningsställ/bord. Engelskstil, 1900-talet.
Slutpris100 SEK
34496
BJÖRN WIINBLAD. 2 Samlartallrikar, 1976. Rosenthal.
Slutpris160 SEK
34478
Attends. Soft 1 & soft 2
SlutprisInga bud
34075
RING GULD 18K med 14 Diamanter & 12 Safirer 2,6 gram.
Slutpris1 200 SEK
34537
Vas. Böhmisk kristall.
Slutpris120 SEK
34526
7 Ringar. Silver, 30gram.
Slutpris200 SEK
34553
Bordslampa. Industri, ELEKTHER MAX.
Slutpris200 SEK
34476
Diverse.
SlutprisInga bud
34558
Äldre piedestal.
Slutpris230 SEK
34224
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 21,5.
SlutprisInga bud
34540
Mjölkkanna. Rostfri.
Slutpris160 SEK
34525
Industriskåp. Metall, 6 lådor, 1900-talet.
Slutpris290 SEK
34542
Krukor.
SlutprisInga bud
34555
Diverse belysning.
SlutprisInga bud
34223
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 19.
Slutpris80 SEK
34207
Diverse Jul m.m.
SlutprisInga bud
34561
Smide m.m.
SlutprisInga bud
34493
BENGT LILJEDHL, Armband, Silver, 49 gram.
Slutpris400 SEK
34499
Diverse glas.
Slutpris80 SEK
34523
Trådbackar. "Antonius", IKEA.
Slutpris350 SEK
34492
LARS DREJARE (Lars Ljunggren). 2 Ägg, Stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris180 SEK
Kontakt
Laholms Handel Auktioner Partier
Kristianstadsvägen 65
31232 Laholm
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.