34085
Förvaring / sittmöbel. Hemmabygge.
Slutpris120 SEK
34124
HARALD WIBERG. 6 Samlartallrikar, Guldkroken.
Slutpris180 SEK
34126
XBOX 360 med tillbehör.
Slutpris500 SEK
34152
Hopfällbart klaffbord med Perstorps-plattor.
Slutpris290 SEK
34073
COLLIER, doserad Bismarcklänk, 18 K guld, med hänge och pärla. 15,87 g.
Slutpris10 000 SEK
34100
Äldre hushållsvåg. Lindells.
Slutpris160 SEK
34120
Karmstol. Rokoko stil.
Slutpris100 SEK
34018
Diverse frimärken, Amerika.
Slutpris160 SEK
34006
Cristal DÀrtques. "Venise Saphir", 10 delar.
Slutpris550 SEK
34012
OBH Nordica, Matberedare & grillbestick.
Slutpris160 SEK
33992
Diverse bijouterier.
Slutpris100 SEK
33995
2 Halsband. Kalevala Koru, brons & R. Ottosson, Tenn.
Slutpris350 SEK
33719
Kaffeservis. 12 Koppar med fat, "Helena", Poland.
Slutpris80 SEK
33703
GROGGLAS, 8-stycken, målad dekor, 1900-tal.
Slutpris80 SEK
33694
BORDSLAMPA, mässing och mahogny, modern tillverkning.
Slutpris80 SEK
33788
SKÅL, porslin, Japan, 1900-tal.
Slutpris100 SEK
33764
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gefle, Rörstrand, Guldkroken, EGO m.m.
Slutpris80 SEK
33686
VAS, porslin, Japan, Imari, 1900-tal.
Slutpris80 SEK
34032
Soffbord. Teak, Alberts Tibro, 1960/70-talet, omärkt.
Slutpris80 SEK
33998
Kanna. "Blå Kant", Bergdala.
Slutpris120 SEK
33663
Vas. Japan.
Slutpris80 SEK
34020
Diverse blått glas.
Slutpris160 SEK
34033
MAGNUS OLESEN. Karmstol, Durup, Danmark.
Slutpris350 SEK
33759
Delar av Kaffeserviser. Gustavsberg, Bavaria, Bing & Gröndal.
Slutpris80 SEK
34003
Diverse. Bl.a Marmeladburkar Svenskt tenn, Artiform teak m.m.
Slutpris230 SEK
34028
2 Pinnstolar. Bemålade, Bl.a Edsbyverken.
Slutpris140 SEK
34025
Orientaliskt porslin.
Slutpris80 SEK
33994
OLE WINTHER. 2 Karaffer, "Viking", Holmegaard.
Slutpris180 SEK
34027
2 Pinnstolar. Bemålade.
Slutpris140 SEK
33765
Diverse porslin. Bl.a Porsgrund, Rörstrand, Upsala Ekeby/Karlskrona m.m.
Slutpris80 SEK
33993
EDIT PEDERSEN. Skulptur, keramik, Danmark, signerad EP
Slutpris550 SEK
34037
Spegel. Teak, Nygeverken, 1950/60-talet.
Slutpris100 SEK
33689
VÄGGRELIEF, keramik, Ulla Winblad, Alingsås, signerad.
Slutpris80 SEK
33674
JORDGLOB. Räth Politiska Jordglob. 1900-talets mitt.
Slutpris80 SEK
34017
Diverse. Mestadels kamerarelaterat.
Slutpris80 SEK
34031
Äldre trappstege. Hopfällbar.
Slutpris320 SEK
34016
Diverse postfriska frimärkshäften. Sverige & blandade länder.
Slutpris230 SEK
34005
Diverse glas. Bl.a Orrefors m.m.
Slutpris80 SEK
33716
4 Samlartallrikar. Stavangerflint. Ridley Borchgrevink.
Slutpris80 SEK
34022
Skrivbord. Furu, Jugend, 1800/1900-talet.
Slutpris100 SEK
33997
MONICA BACKSTRÖM. Vas, "Moon Landing", blått glas, Kosta Boda, osignerad.
Slutpris260 SEK
33697
KLACKRING, sterlingsilver, storlek 20.
Slutpris80 SEK
34011
Diverse sällskapsspel.
Slutpris160 SEK
34000
MARTTI RYTKÖNEN. "Ruccola", 3 delar, Kosta Boda.
Slutpris140 SEK
33742
KAFFESERVISDELAR, porslin, 1900-talets första hälft.
Slutpris80 SEK
33696
KLACKRING, sterlingsilver, storlek 20,5.
Slutpris80 SEK
33990
Trädgårdsdekoration. Hus, trä & metall, hemmabygge.
Slutpris80 SEK
33991
Diverse. bijouterier.
Slutpris80 SEK