33148
Delar till modelljärnväg. Blandade fabrikat, Bl.a Fleichmann, Lima, Liliput m.m.
Slutpris320 SEK
33190
CAMPINGBORD, hopfällbart.
Slutpris140 SEK
33145
Diverse frimärken. Danmark.
Slutpris100 SEK
33175
MATSALSGRUPP, 5-delar, furu, C.E Ekström, Alb Johansson, 1900-talets andra hälft.
Slutpris80 SEK
33146
Diverse brännarerör till fotogenlampor.
Slutpris80 SEK
33205
KARMSTOL, Barockstil, 1900-talet.
Slutpris260 SEK
33207
Stallfönster med speglar. Gjutjärn.
Slutpris140 SEK
33203
SKÅP. Mahogny, nyrokoko, 1800/1900-talet.
Slutpris600 SEK
33141
Äldre besman, rånjärn & ullsax.
Slutpris80 SEK
33184
KARMSTOL. Allmoge, 1800-tal.
Slutpris80 SEK
33206
6-Personerstält. Mossemarka, oanvänt.
Slutpris650 SEK
33181
FÅTÖLJER. Emma-stil, ett par, 1900-talets första hälft.
Slutpris100 SEK
33143
Diverse vinylskivor, CD-Skivor & Kassettband.
Slutpris120 SEK
33144
Diverse böcker.
Slutpris140 SEK
33149
Diverse frimärken, Tjeckoslovakien.
Slutpris100 SEK
33212
Taklampa. Globmodell, mässing/glas.
Slutpris140 SEK
33183
NATTDUKSBORD, 2 st, furu.
Slutpris290 SEK
33152
Lampskärmar.
Slutpris200 SEK
33188
VÄGGUR. Junghans, 1900-talets början.
Slutpris160 SEK
33151
Svenska frimärken. Bl.a Postfriska.
Slutpris350 SEK
33177
STOL, rokokostil, 1900-talets första hälft.
Slutpris290 SEK
33182
STOLAR samt TABURETT, 1800-tal.
Slutpris500 SEK
33201
PÄR ÅKERED. Olja på duk, "Kustlandskap", signerad.
Slutpris80 SEK
33178
STOL. Engelsk stil.
Slutpris80 SEK
33186
SPELBORD. Mahogny, rokokostil, 1800-talet.
Slutpris260 SEK
33191
GRAHAM STACY. Färglitografi, "Ulv", signerad och numrerad 290/360.
Slutpris80 SEK
33211
Ljuskrona. Rokokostil, 1900-talets början, renoveringsobjekt.
Slutpris230 SEK
33100
Golvlampa. Uplight & läslampa.
Slutpris160 SEK
33129
3 Hinkar, Zink & Emaljerad plåt.
Slutpris120 SEK
33133
Rosenthal, Delar av kaffeservis.
Slutpris230 SEK
33104
Rottingsoffa.
Slutpris100 SEK
33102
Piedestal.
Slutpris180 SEK
33127
Äldre mobiltelefon, Dancall.
Slutpris80 SEK
33125
Diverse. Bl.a Tenntavlor, Radios, Hasse & Tages Revylåda m.m.
Slutpris100 SEK
33109
PHILIPS. Midi Hifi Componets AK 540, Skivspelare.
Slutpris100 SEK
33130
E,D. Radio Control Unit.
Slutpris80 SEK
33113
Äldre glasögon, 4 Stycken.
Slutpris80 SEK
33118
Diverse. Bl.a Mässingshink m.m.
Slutpris100 SEK
33124
Radio-Aggregat, Tele-pilot, Originallåda.
Slutpris80 SEK
33134
Docksäng, docka & pall.
Slutpris80 SEK
33158
ANDERS FOGELIN. Färglitografi, "Komposition med figurer", signerad, daterad 1973 & numrerad 38/75.
Slutpris80 SEK
33114
Diverse koppar.
Slutpris100 SEK
33103
Trädgårdsmöbler. Rotting.
Slutpris230 SEK
33000
LCD TV. SONY, 40 Tum.
Slutpris100 SEK
33120
180 Mindre soldater, Plast, handmålade + några som inte är färdigmålade.
Slutpris400 SEK
33159
OLJETRYCK. Deutsche Kriegsflotte, tidigt 1900-tal.
Slutpris140 SEK
33135
Slutpris80 SEK
33122
SIGVARD BERNADOTTE, 11 Stora tallrikar, Christineholm/Fyrklövern.
Slutpris450 SEK