33148
Delar till modelljärnväg. Blandade fabrikat, Bl.a Fleichmann, Lima, Liliput m.m.
Slutpris320 SEK
33175
MATSALSGRUPP, 5-delar, furu, C.E Ekström, Alb Johansson, 1900-talets andra hälft.
Slutpris80 SEK
33158
ANDERS FOGELIN. Färglitografi, "Komposition med figurer", signerad, daterad 1973 & numrerad 38/75.
Slutpris80 SEK
33120
180 Mindre soldater, Plast, handmålade + några som inte är färdigmålade.
Slutpris400 SEK