29530
Hängstol för familjens mindre medlemmar. För mindre barn, hund eller katt, oanvänd. Venture Home.
Slutpris350 SEK
29493
KNUT GRUVA. Olja på duk, "Viks fiskeläge i skåna", signerad & daterad -50.
Slutpris80 SEK
29443
Diverse porslin. Bl.a Gustavsberg, Gefle, Nordiska kompaniet, Rörstrand m.m.
Slutpris120 SEK