27825
Arkitekthurtsar/ritningsskåp. Proveniens Stiftelsen Teckningsmuseet Laholm.
Slutpris700 SEK
27796
NILS LANDGREN. "illusion", 8 champangeglas, Orrefors, 4 är signerade.
Slutpris350 SEK
27787
Pinnsoffa. "Florida", Bröderna Wigells Stolfabrik AB, Malmbäck, 1900-talets mitt.
Slutpris1 700 SEK
27822
Slutpris650 SEK
27782
PAUL HOLSBY. Litografi, "Stad vid havet", signerad, numrerad 94/136 & daterad -59.
Slutpris80 SEK