Börjar: 28 apr 2024 11:13Avslutas: 5 maj 2024 17:00

6 MAJ 2024

Avslutad
MATS JONASSON/SVEN GJUTARE. Väggljusstake, gjutjärn, signerad.
31905
MATS JONASSON/SVEN GJUTARE. Väggljusstake, gjutjärn, signerad.
Slutpris450 SEK
Avslutad
Stor utekruka.
32160
Stor utekruka.
Slutpris1 300 SEK
Avslutad
ED KÜLLEN. Olja på pannå, signerad & daterad -09
32166
ED KÜLLEN. Olja på pannå, signerad & daterad -09
Slutpris120 SEK
Avslutad
Diverse textil. Bl.a Värmefilt.
32133
Diverse textil. Bl.a Värmefilt.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Diverse böcker. Mestadels äldre.
32154
Diverse böcker. Mestadels äldre.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Kopparhink med mässinghandtag & sockertång.
32127
Kopparhink med mässinghandtag & sockertång.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Denver Radio.
32140
Denver Radio.
SlutprisInga bud
Avslutad
Skarfsar, näsdukar m.m.
32132
Skarfsar, näsdukar m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Diverse kokböcker, Hemmets Kokbok- Ljus, Förlag Stockholm. 1903.
32118
Diverse kokböcker, Hemmets Kokbok- Ljus, Förlag Stockholm. 1903.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Bridge.
32153
Bridge.
SlutprisInga bud
Avslutad
6 Djupa tallrikar. Royal Alma. England.
32126
6 Djupa tallrikar. Royal Alma. England.
SlutprisInga bud
Avslutad
2 Äldre studentmössor.
32125
2 Äldre studentmössor.
SlutprisInga bud
Avslutad
Äldre barnböcker.
32141
Äldre barnböcker.
Slutpris100 SEK
Avslutad
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, signerad.
31938
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, signerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
Herrcykel. Crescent Spring 3.
31878
Herrcykel. Crescent Spring 3.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Koffert/kista.
32163
Koffert/kista.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse mössor, basker, handskar, skarfs, plånböcker m.m.
32130
Diverse mössor, basker, handskar, skarfs, plånböcker m.m.
Slutpris120 SEK
Avslutad
EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000.
31977
EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000.
SlutprisInga bud
Avslutad
Spegel. Trä. Samtida.
32120
Spegel. Trä. Samtida.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Brickor & skärbrädor.
32152
Brickor & skärbrädor.
SlutprisInga bud
Avslutad
Vitrinskåp. Viktorianskt, omkring sekelskiftet 1900, renoveringsobjekt.
32155
Vitrinskåp. Viktorianskt, omkring sekelskiftet 1900, renoveringsobjekt.
Slutpris450 SEK
Avslutad
Diverse textil.
32137
Diverse textil.
SlutprisInga bud
Avslutad
Pelarbord med låda/lådor.
32157
Pelarbord med låda/lådor.
Slutpris140 SEK
Avslutad
EKE BJERÉN. Litografi, signerad, daterad -73 & numrerad 16/190.
31535
EKE BJERÉN. Litografi, signerad, daterad -73 & numrerad 16/190.
SlutprisInga bud
Avslutad
Väggsköld, Gjutjärn, Munkar.
31953
Väggsköld, Gjutjärn, Munkar.
SlutprisInga bud
Avslutad
Back med tomflaskor. Kullamust
32124
Back med tomflaskor. Kullamust
Slutpris80 SEK
Avslutad
ERIKA LAGERBIELKE. Skål, kristall. "Mirror", Orrefors.
32128
ERIKA LAGERBIELKE. Skål, kristall. "Mirror", Orrefors.
Slutpris80 SEK
Avslutad
2 Blomlådor & krukhållare. Samtida.
32159
2 Blomlådor & krukhållare. Samtida.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Diverse till trädgård.
32151
Diverse till trädgård.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Skolplansch. 4. Meal-time, Mary Epps, 1951.
32158
Skolplansch. 4. Meal-time, Mary Epps, 1951.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse textil.
32131
Diverse textil.
SlutprisInga bud
Avslutad
Äldre mangelkorg.
32121
Äldre mangelkorg.
Slutpris260 SEK
Avslutad
Trådback. IKEA.
32162
Trådback. IKEA.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse, äldre böcker.
32139
Diverse, äldre böcker.
Slutpris120 SEK
Avslutad
BJÖRN GIDSTAM. Teckning, signerad & daterad -58.
30479
BJÖRN GIDSTAM. Teckning, signerad & daterad -58.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Diverse textil, dukar.
32136
Diverse textil, dukar.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse brickor m.m.
32122
Diverse brickor m.m.
Slutpris120 SEK
Avslutad
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad & daterad -77.
31933
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad & daterad -77.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Diverse spel & DVD Filmer.
32119
Diverse spel & DVD Filmer.
Slutpris80 SEK
Avslutad
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560.
30475
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560.
Slutpris40 SEK
Avslutad
Golvlampa. IKEA, Typ G609.
32165
Golvlampa. IKEA, Typ G609.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse textil.
32135
Diverse textil.
SlutprisInga bud
Avslutad
OVE PERSSON. Litografi, signerad & numrerad 76/290.
31937
OVE PERSSON. Litografi, signerad & numrerad 76/290.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Spegel. Retro-känsla.
32168
Spegel. Retro-känsla.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse pocket böcker.
32123
Diverse pocket böcker.
Slutpris80 SEK
Avslutad
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad, daterad -91 & numrerad 3/60.
31934
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad, daterad -91 & numrerad 3/60.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Diverse textil.
32134
Diverse textil.
SlutprisInga bud
Avslutad
MARGIT WENER MÜLLER. Litografi, "Torekov", signerad & numrerad 653/2000.
31978
MARGIT WENER MÜLLER. Litografi, "Torekov", signerad & numrerad 653/2000.
Slutpris20 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.