Börjar: 28 apr 2024 11:13Avslutas: 5 maj 2024 17:00
6 MAJ 2024
32138
Diverse textil. stuvbitar.
SlutprisInga bud
31966
Diverse glas. Bl.a Boda, Orrefors, Nybro m.m.
Slutpris140 SEK
32167
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad H. Meeuwis & daterad 1959.
SlutprisInga bud
32161
Utekruka.
Slutpris750 SEK
31936
LARS HOLM. Litografi, "Knölsvanar", signerad & daterad -83.
Slutpris80 SEK
31712
Krus, Rörstrand.
Slutpris100 SEK
32156
Klädställning.
Slutpris140 SEK
32129
Diverse textil. Juldukar m.m.
SlutprisInga bud
30476
NILS JOHANSON. Litografi, signerad, daterad -89 & numrerad 36/50.
Slutpris20 SEK