Börjar: 21 jun 2024 11:13Avslutas: 30 jun 2024 17:00

30 JUNI 2024

Hörnskåp.
33361
Hörnskåp.
Slutpris140 SEK
BERTIL VALLIEN. Ljuskrona, Boda Smide.
33318
Slutpris260 SEK
ERNST HÄLLGREN. Etsning, "Vid stranden", signerad.
33170
SlutprisInga bud
Diverse CD-skivor. Mestadels dansband.
33336
Slutpris140 SEK
33026
Slutpris20 SEK
Piedestal med marmorskiva. Rokokostil, 1900-talet.
33367
Slutpris230 SEK
3 Väskor. Bl.a The Bridge.
33335
3 Väskor. Bl.a The Bridge.
Slutpris120 SEK
Arkivskåp. Tranås.
33376
Arkivskåp. Tranås.
Slutpris80 SEK
33167
SlutprisInga bud
Bordsdekotationer. "2 Tuppar", vitmetall.
33330
Slutpris750 SEK
Diverse böcker.
33382
Diverse böcker.
Slutpris80 SEK
33160
SlutprisInga bud
Pelarbord/sybord. Nyrokoko, förra sekelskiftet.
33321
Slutpris120 SEK
Diverse Afrikanskt.
33358
Diverse Afrikanskt.
Slutpris100 SEK
Diverse porslin.
33380
Diverse porslin.
Slutpris200 SEK
MARCEL GENAY. Färglitografi, signerad & numrerad 230/280.
33155
SlutprisInga bud
Diverse tomtar.
33372
Diverse tomtar.
Slutpris180 SEK
Glasögonställ på sockel.
33311
Glasögonställ på sockel.
Slutpris80 SEK
Hallbyrå & spegel.
33310
Hallbyrå & spegel.
Slutpris80 SEK
LARS EGELHOLM. Olja på duk, signerad.
33327
Slutpris120 SEK
2 Stereos Sony, Mark & ett par högtalare.
33384
Slutpris160 SEK
Stolar. Ett par, 1800/1900-talet.
33368
Slutpris80 SEK
Ljusstakar. Ett par, Svensk klostermalm.
33329
Slutpris100 SEK
Karmstol & toalettskåp.
33313
Karmstol & toalettskåp.
Slutpris80 SEK
Hylla. Samtida.
33312
Hylla. Samtida.
Slutpris140 SEK
HARALD WIBERG. Tuschteckning. "Man som plöjer", signerad.
33154
Slutpris80 SEK
Golvlampa. Troligtvis EWÅ, Värnamo.
33323
Slutpris160 SEK
Casio. G-Shock, DW-6900CC-2DR
33331
Casio. G-Shock, DW-6900CC-2DR
Slutpris140 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gouache, "Folksamling", signerad.
33162
SlutprisInga bud
FÅTÖLJER. Ett par, IKEA, samtida.
33099
Slutpris80 SEK
Diverse figuriner, figurer m.m
33360
Slutpris120 SEK
CHRISTIAN HVIDT. Taklampa, Nordisk solar, Trapez, 1960-talet, renoveringsobjekt.
33315
SlutprisInga bud
GUN ULRIKSSON. 5 delar.
33374
GUN ULRIKSSON. 5 delar.
Slutpris140 SEK
Skrivställ i marmor & 2 reservoarpennor med extra stift.
33017
Slutpris20 SEK
Campingmöbler. Origo, bord & 2 pallar.
33364
Slutpris160 SEK
Potthink, Gustavsberg. 1890-1910-talet.
33334
Slutpris100 SEK
Diverse bijouterier.
33333
Diverse bijouterier.
SlutprisInga bud
33375
Slutpris80 SEK
2 Vaser, Oanvända.
33008
2 Vaser, Oanvända.
Slutpris40 SEK
KIRSTEN SEJER-HOLMBRO. Textiltryck, signerad.
33326
SlutprisInga bud
2 Knivar.
33385
2 Knivar.
Slutpris180 SEK
EWA JARENSKOG. Figurin. JIE
33356
EWA JARENSKOG. Figurin. JIE
Slutpris100 SEK
JANNE BERGSTRÖM. Akvarell, Reproduktion, signerad.
33168
SlutprisInga bud
Skulptur. "Leonidas". Made in Grecce, metall & sten.
33355
Slutpris80 SEK
33025
Slutpris20 SEK
HACKEFORS. Delar av matservis.
33107
SlutprisInga bud
33337
Slutpris140 SEK
Skrivbordsstol.
33362
Skrivbordsstol.
Slutpris80 SEK