Börjar: 21 jun 2024 11:13Avslutas: 30 jun 2024 17:00
30 JUNI 2024
33361
Hörnskåp.
Slutpris140 SEK
33318
BERTIL VALLIEN. Ljuskrona, Boda Smide.
Slutpris260 SEK
33170
ERNST HÄLLGREN. Etsning, "Vid stranden", signerad.
SlutprisInga bud
33336
Diverse CD-skivor. Mestadels dansband.
Slutpris140 SEK
33026
Slutpris20 SEK
33367
Piedestal med marmorskiva. Rokokostil, 1900-talet.
Slutpris230 SEK
33335
3 Väskor. Bl.a The Bridge.
Slutpris120 SEK
33376
Arkivskåp. Tranås.
Slutpris80 SEK
33167
SlutprisInga bud
33330
Bordsdekotationer. "2 Tuppar", vitmetall.
Slutpris750 SEK
33382
Diverse böcker.
Slutpris80 SEK
33160
SlutprisInga bud
33321
Pelarbord/sybord. Nyrokoko, förra sekelskiftet.
Slutpris120 SEK
33358
Diverse Afrikanskt.
Slutpris100 SEK
33380
Diverse porslin.
Slutpris200 SEK
33155
MARCEL GENAY. Färglitografi, signerad & numrerad 230/280.
SlutprisInga bud
33372
Diverse tomtar.
Slutpris180 SEK
33311
Glasögonställ på sockel.
Slutpris80 SEK
33310
Hallbyrå & spegel.
Slutpris80 SEK
33327
LARS EGELHOLM. Olja på duk, signerad.
Slutpris120 SEK
33384
2 Stereos Sony, Mark & ett par högtalare.
Slutpris160 SEK
33368
Stolar. Ett par, 1800/1900-talet.
Slutpris80 SEK
33329
Ljusstakar. Ett par, Svensk klostermalm.
Slutpris100 SEK
33313
Karmstol & toalettskåp.
Slutpris80 SEK
33312
Hylla. Samtida.
Slutpris140 SEK
33154
HARALD WIBERG. Tuschteckning. "Man som plöjer", signerad.
Slutpris80 SEK
33323
Golvlampa. Troligtvis EWÅ, Värnamo.
Slutpris160 SEK
33331
Casio. G-Shock, DW-6900CC-2DR
Slutpris140 SEK
33162
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gouache, "Folksamling", signerad.
SlutprisInga bud
33099
FÅTÖLJER. Ett par, IKEA, samtida.
Slutpris80 SEK
33360
Diverse figuriner, figurer m.m
Slutpris120 SEK
33315
CHRISTIAN HVIDT. Taklampa, Nordisk solar, Trapez, 1960-talet, renoveringsobjekt.
SlutprisInga bud
33374
GUN ULRIKSSON. 5 delar.
Slutpris140 SEK
33017
Skrivställ i marmor & 2 reservoarpennor med extra stift.
Slutpris20 SEK
33364
Campingmöbler. Origo, bord & 2 pallar.
Slutpris160 SEK
33334
Potthink, Gustavsberg. 1890-1910-talet.
Slutpris100 SEK
33333
Diverse bijouterier.
SlutprisInga bud
33375
Slutpris80 SEK
33008
2 Vaser, Oanvända.
Slutpris40 SEK
33326
KIRSTEN SEJER-HOLMBRO. Textiltryck, signerad.
SlutprisInga bud
33385
2 Knivar.
Slutpris180 SEK
33356
EWA JARENSKOG. Figurin. JIE
Slutpris100 SEK
33168
JANNE BERGSTRÖM. Akvarell, Reproduktion, signerad.
SlutprisInga bud
33355
Skulptur. "Leonidas". Made in Grecce, metall & sten.
Slutpris80 SEK
33025
Slutpris20 SEK
33107
HACKEFORS. Delar av matservis.
SlutprisInga bud
33337
Slutpris140 SEK
33362
Skrivbordsstol.
Slutpris80 SEK