Börjar: 30 jul 2024 07:19Avslutas: 6 aug 2024 17:00

6 AUGUSTI 2024

Avslutad
ERIK HÖGLUND. Vas, Boda
34538
ERIK HÖGLUND. Vas, Boda
Slutpris180 SEK
Avslutad
LARS DREJARE (Lars Ljungren). Läppmugg & mustaschmugg, proveniens Lars Ljunggrens hem.
34491
LARS DREJARE (Lars Ljungren). Läppmugg & mustaschmugg, proveniens Lars Ljunggrens hem.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse ramar m.m.
34477
Diverse ramar m.m.
Slutpris80 SEK
Avslutad
NILS JONSSON. 2 Stolar, Teak, Troeds, Bra Bohag.
34522
NILS JONSSON. 2 Stolar, Teak, Troeds, Bra Bohag.
Slutpris230 SEK
Avslutad
BERTH NORRMAN. 3 delar, Luciatåg, Keramik. Signerde Berth.
34514
BERTH NORRMAN. 3 delar, Luciatåg, Keramik. Signerde Berth.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse Allmoge.
34560
Diverse Allmoge.
SlutprisInga bud
Avslutad
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 20.
34219
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 20.
SlutprisInga bud
Avslutad
Hörnskåp. Idegran, Engelsk-stil, 1900-talet.
34520
Hörnskåp. Idegran, Engelsk-stil, 1900-talet.
Slutpris320 SEK
Avslutad
ANNA EHRNER. Ljusstake, "Athena", Kosta Boda, signerad.
34544
ANNA EHRNER. Ljusstake, "Athena", Kosta Boda, signerad.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Diverse brickor m.m.
34516
Diverse brickor m.m.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Chokladkanna, Japan, 1900-talet.
34518
Chokladkanna, Japan, 1900-talet.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Diverse Plåtbrukar.
34501
Diverse Plåtbrukar.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Gjutjärn.
34508
Gjutjärn.
Slutpris120 SEK
Avslutad
GUNNEL SAHLIN, Skulptur, Päron "Winter Garden", Kosta Boda, signerad & numrerad `99820.
34184
GUNNEL SAHLIN, Skulptur, Päron "Winter Garden", Kosta Boda, signerad & numrerad `99820.
Slutpris650 SEK
Avslutad
Trädgårdsbord.
34528
Trädgårdsbord.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse glas.
34502
Diverse glas.
Slutpris140 SEK
Avslutad
6 Förvaringslådor i plast.
34515
6 Förvaringslådor i plast.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Hörlurar, Icemataudio.
34533
Hörlurar, Icemataudio.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse prydnader.
34500
Diverse prydnader.
SlutprisInga bud
Avslutad
Karaff med sterlingsilver.
34539
Karaff med sterlingsilver.
Slutpris140 SEK
Avslutad
Diverse drakar m.m.
34512
Diverse drakar m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
LARS HELLSTEN. 4 Ölglas, Skruf.
34509
LARS HELLSTEN. 4 Ölglas, Skruf.
SlutprisInga bud
Avslutad
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 21.
34221
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 21.
SlutprisInga bud
Avslutad
LARS DREJARE (LARS LJUNGGREN) 2 Ägg, stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
34484
LARS DREJARE (LARS LJUNGGREN) 2 Ägg, stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris140 SEK
Avslutad
Krukor.
34543
Krukor.
SlutprisInga bud
Avslutad
Skål. Emaljerad koppar. Drangsgaard, Norge.
34535
Skål. Emaljerad koppar. Drangsgaard, Norge.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse. Bl.a Orrefors Ljusstakar m.m.
34498
Diverse. Bl.a Orrefors Ljusstakar m.m.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Tidningsställ/bord. Engelskstil, 1900-talet.
34559
Tidningsställ/bord. Engelskstil, 1900-talet.
Slutpris100 SEK
Avslutad
BJÖRN WIINBLAD. 2 Samlartallrikar, 1976. Rosenthal.
34496
BJÖRN WIINBLAD. 2 Samlartallrikar, 1976. Rosenthal.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Attends. Soft 1 & soft 2
34478
Attends. Soft 1 & soft 2
SlutprisInga bud
Avslutad
RING GULD 18K med 14 Diamanter & 12 Safirer 2,6 gram.
34075
RING GULD 18K med 14 Diamanter & 12 Safirer 2,6 gram.
Slutpris1 200 SEK
Avslutad
Vas. Böhmisk kristall.
34537
Vas. Böhmisk kristall.
Slutpris120 SEK
Avslutad
7 Ringar. Silver, 30gram.
34526
7 Ringar. Silver, 30gram.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Bordslampa. Industri, ELEKTHER MAX.
34553
Bordslampa. Industri, ELEKTHER MAX.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Diverse.
34476
Diverse.
SlutprisInga bud
Avslutad
Äldre piedestal.
34558
Äldre piedestal.
Slutpris230 SEK
Avslutad
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 21,5.
34224
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 21,5.
SlutprisInga bud
Avslutad
Mjölkkanna. Rostfri.
34540
Mjölkkanna. Rostfri.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Industriskåp. Metall, 6 lådor, 1900-talet.
34525
Industriskåp. Metall, 6 lådor, 1900-talet.
Slutpris290 SEK
Avslutad
Krukor.
34542
Krukor.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse belysning.
34555
Diverse belysning.
SlutprisInga bud
Avslutad
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 19.
34223
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 19.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse Jul m.m.
34207
Diverse Jul m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
Smide m.m.
34561
Smide m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
BENGT LILJEDHL, Armband, Silver, 49 gram.
34493
BENGT LILJEDHL, Armband, Silver, 49 gram.
Slutpris400 SEK
Avslutad
Diverse glas.
34499
Diverse glas.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Trådbackar. "Antonius", IKEA.
34523
Trådbackar. "Antonius", IKEA.
Slutpris350 SEK
Avslutad
LARS DREJARE (Lars Ljunggren). 2 Ägg, Stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
34492
LARS DREJARE (Lars Ljunggren). 2 Ägg, Stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
Slutpris180 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.