Börjar: 30 jul 2024 07:19Avslutas: 6 aug 2024 17:00
6 AUGUSTI 2024
34226
KLACKRING. Sterlingsilver, storlek 18,5.
Slutpris80 SEK
34524
Liten barncykel.
Slutpris160 SEK
34521
2 Klaffstolar.
Slutpris80 SEK
34505
Diverse plåtburkar.
Slutpris120 SEK
34554
Diverse krukor.
SlutprisInga bud
34529
2 Blåslampor. Optimus & Sievert.
Slutpris80 SEK
34483
LARS DREJARE (LARS LJUNGGREN) 2 Muggar, stengods, Proveniens Lars Ljunggrens hem.
SlutprisInga bud
34530
Äldre symaskin. Husqvarna.
Slutpris120 SEK
34171
Stereo. Magnavox.
Slutpris60 SEK
34506
GOEBEL. 2 Figuriner.
Slutpris120 SEK
34163
Barometer.
Slutpris20 SEK
34507
Diverse Påsk.
SlutprisInga bud
34536
2 Ullfiltar. Expolana Textilproduktion. Made in sweden. Ren Ull
Slutpris80 SEK
34531
Tunna, trä, för smör, 1900-talet.
Slutpris140 SEK
34495
Diverse plåtburkar.
Slutpris140 SEK
34162
2 Högtalare. WHD. Type Princess.
Slutpris20 SEK
34552
Diverse. Bl.a belysning, sadel, hästar m.m.
Slutpris140 SEK
34497
5 Lyktor.
Slutpris80 SEK
34534
Väskor. Bl.a Björn Borg m.m.
SlutprisInga bud
34541
SVEN JONSSON. "Lagun", 3 delar.
Slutpris230 SEK
34556
Diverse, bl.a batteridrivna ljus.
SlutprisInga bud
34532
Diverse Lego, Duplo.
Slutpris100 SEK
34511
Porslin. Gröna Anna & Steninge, pyro. Öresund.
Slutpris120 SEK
34503
SlutprisInga bud
34186
Panter, 61cm hög.
Slutpris550 SEK
34510
Diverse. Bl.a Äldre glasögon, munspel m.m.
SlutprisInga bud
34494
Klädhängare / Galgar.
Slutpris100 SEK
34562
9 Förvaringslådor, hopfällbara. Rubbermaid. Klapkasse.
Slutpris140 SEK
34513
Kaffebryggare. Severin.
SlutprisInga bud
34527
Silversmycken. 29 gram
Slutpris160 SEK
34557
Diverse
SlutprisInga bud
34504
Diverse julbelysning.
SlutprisInga bud