Börjar: 23 feb 2024 16:56Avslutas: 3 mar 2024 18:00
3 MARS 2024
Kortast tid kvar
30876
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. 2 Oljor på duk, signerade.
Slutpris120 SEK
30843
Inredning för barnrummet.
Slutpris80 SEK
30826
Picknickbord, 4 Stolar, hopfällbart & stolryggsäck.
Slutpris80 SEK
30825
Bänkskiva, Ek.
Slutpris180 SEK
30827
Domkraft. 2 Ton.
Slutpris120 SEK
30859
AXEL ÖSTERBERG. Etsning, "Älgar", signerad.
Slutpris80 SEK
30850
Diverse Allmoge.
SlutprisInga bud
30775
Väska & träskrin.
Slutpris100 SEK
30823
Pall med förvaring.
Slutpris100 SEK
30878
Folkdräkt. Sverigedräkten, storlek 38-40.
Slutpris800 SEK
30824
Dammsugare. Volta.
Slutpris140 SEK
30806
2 Koftor. BABHINN MARTEN & PENDLETON. Storlek L.
SlutprisInga bud
30875
KNOPTAVLA. Samtida.
Slutpris120 SEK
30821
Diverse. Samtida.
Slutpris100 SEK
30781
12 små Ljusstakar till julgransljus. Mässing.
Slutpris200 SEK
30844
Diverse tapeter.
SlutprisInga bud
30853
WILLARD LINDH. Original träsnitt., signerad & daterad -48.
Slutpris80 SEK
30788
Diverse tidskrifter m.m.
Bl.a Råd och Rön, se, Husmodern, urklipp från Gustaf Adolf m.m.
Slutpris80 SEK
30882
Pottskåp. Jugend-stil.
Slutpris230 SEK
30776
Diverse jul. Bl.a äldre.
Slutpris350 SEK
30807
PIERRE FORSSELL. Ljusstakar, 1 par, "Kronan", mässing, Skultuna.
Slutpris500 SEK
30854
ERIK HEDMAN. Grafik, signerad & daterad 1930.
SlutprisInga bud
30785
Liten byrå. Trä/rotting/metall.
Slutpris160 SEK
30786
Diverse fiskespön & 1 rulle.
Slutpris80 SEK
30795
3 Resväskor & 1 Bag,
Slutpris80 SEK
30874
HARRY CARLSSON. Litografi "Vy över Norrköping", signerad & numrerad 58/150.
SlutprisInga bud
30805
Laholms Keramik, 8 delar.
Slutpris160 SEK
30833
Cafe bord.
Slutpris120 SEK
30783
Bricka med brodyr i siden.
SlutprisInga bud
30799
Diverse Leksaker & tennisrack.
SlutprisInga bud
30819
PHILIPS, ALL TRANSISTOR.
Slutpris200 SEK
30858
HARRY CARLSSON. Litografi, "Norrköpingsmotiv", signerad & numrerad 65/100.
SlutprisInga bud
30804
Diverse textil. Bl.a dukar, plädar, överkast, stuvbitar m.m.
SlutprisInga bud
30772
Arkitekthurtsar/ritningsskåp. Proveniens Stiftelsen Teckningsmuseet Laholm.
Slutpris1 400 SEK
30812
BJÖRN WIINBLAD. 2 Fat. Rosenthal & Nymölle.
Slutpris120 SEK
30835
Picknickmöbler, parasoll & kylväskor.
Slutpris260 SEK
30828
Projektorbord. Hopfällbart.
SlutprisInga bud
30836
Sockerlåda. SSA.
Slutpris200 SEK
30797
Diverse.
Slutpris120 SEK
30832
Soffbord med intarsia. Lysberg Hansen & Therp, Köpenhamn.
Slutpris100 SEK
30849
Äldre redskap. Bl.a Vattenpass.
SlutprisInga bud
30873
STIG CLAESSON. Litografi, signerad, daterad -76 & numrerad 285/380.
Slutpris290 SEK
30879
Vårjacka. Design & sömnad Åsa Nyberg. storlek 38-40.
SlutprisInga bud
30851
Korg full med tältpinnar i plast.
SlutprisInga bud
30820
Diverse. Samtida.
Slutpris80 SEK
30798
Diverse. Bl.a Koppar, krokar, frimärken m.m.
Slutpris120 SEK
30838
2 Hurtsar & Nattduksbord. Samtida.
Slutpris120 SEK
30864
Takfotogenlampa.
Slutpris80 SEK
Kontakt
Laholms Handel Auktioner Partier
Kristianstadsvägen 65
31232 Laholm
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.