Börjar: 23 feb 2024 16:56Avslutas: 3 mar 2024 18:00

3 MARS 2024

Avslutad
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. 2 Oljor på duk, signerade.
30876
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. 2 Oljor på duk, signerade.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Inredning för barnrummet.
30843
Inredning för barnrummet.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Picknickbord, 4 Stolar, hopfällbart & stolryggsäck.
30826
Picknickbord, 4 Stolar, hopfällbart & stolryggsäck.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Bänkskiva, Ek.
30825
Bänkskiva, Ek.
Slutpris180 SEK
Avslutad
Domkraft. 2 Ton.
30827
Domkraft. 2 Ton.
Slutpris120 SEK
Avslutad
AXEL ÖSTERBERG. Etsning, "Älgar", signerad.
30859
AXEL ÖSTERBERG. Etsning, "Älgar", signerad.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse Allmoge.
30850
Diverse Allmoge.
SlutprisInga bud
Avslutad
Väska & träskrin.
30775
Väska & träskrin.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Pall med förvaring.
30823
Pall med förvaring.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Folkdräkt. Sverigedräkten, storlek 38-40.
30878
Folkdräkt. Sverigedräkten, storlek 38-40.
Slutpris800 SEK
Avslutad
Dammsugare. Volta.
30824
Dammsugare. Volta.
Slutpris140 SEK
Avslutad
2 Koftor. BABHINN MARTEN & PENDLETON. Storlek L.
30806
2 Koftor. BABHINN MARTEN & PENDLETON. Storlek L.
SlutprisInga bud
Avslutad
KNOPTAVLA. Samtida.
30875
KNOPTAVLA. Samtida.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Diverse. Samtida.
30821
Diverse. Samtida.
Slutpris100 SEK
Avslutad
12 små Ljusstakar till julgransljus. Mässing.
30781
12 små Ljusstakar till julgransljus. Mässing.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Diverse tapeter.
30844
Diverse tapeter.
SlutprisInga bud
Avslutad
WILLARD LINDH. Original träsnitt., signerad & daterad -48.
30853
WILLARD LINDH. Original träsnitt., signerad & daterad -48.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse tidskrifter m.m.
Bl.a Råd och Rön, se, Husmodern, urklipp från Gustaf Adolf m.m.
30788
Diverse tidskrifter m.m. Bl.a Råd och Rön, se, Husmodern, urklipp från Gustaf Adolf m.m.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Pottskåp. Jugend-stil.
30882
Pottskåp. Jugend-stil.
Slutpris230 SEK
Avslutad
Diverse jul. Bl.a äldre.
30776
Diverse jul. Bl.a äldre.
Slutpris350 SEK
Avslutad
PIERRE FORSSELL. Ljusstakar, 1 par, "Kronan", mässing, Skultuna.
30807
PIERRE FORSSELL. Ljusstakar, 1 par, "Kronan", mässing, Skultuna.
Slutpris500 SEK
Avslutad
ERIK HEDMAN. Grafik, signerad & daterad 1930.
30854
ERIK HEDMAN. Grafik, signerad & daterad 1930.
SlutprisInga bud
Avslutad
Liten byrå. Trä/rotting/metall.
30785
Liten byrå. Trä/rotting/metall.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Diverse fiskespön & 1 rulle.
30786
Diverse fiskespön & 1 rulle.
Slutpris80 SEK
Avslutad
3 Resväskor & 1 Bag,
30795
3 Resväskor & 1 Bag,
Slutpris80 SEK
Avslutad
HARRY CARLSSON. Litografi "Vy över Norrköping", signerad & numrerad 58/150.
30874
HARRY CARLSSON. Litografi "Vy över Norrköping", signerad & numrerad 58/150.
SlutprisInga bud
Avslutad
Laholms Keramik, 8 delar.
30805
Laholms Keramik, 8 delar.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Cafe bord.
30833
Cafe bord.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Bricka med brodyr i siden.
30783
Bricka med brodyr i siden.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse Leksaker & tennisrack.
30799
Diverse Leksaker & tennisrack.
SlutprisInga bud
Avslutad
PHILIPS, ALL TRANSISTOR.
30819
PHILIPS, ALL TRANSISTOR.
Slutpris200 SEK
Avslutad
HARRY CARLSSON. Litografi, "Norrköpingsmotiv", signerad & numrerad 65/100.
30858
HARRY CARLSSON. Litografi, "Norrköpingsmotiv", signerad & numrerad 65/100.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse textil. Bl.a dukar, plädar, överkast, stuvbitar m.m.
30804
Diverse textil. Bl.a dukar, plädar, överkast, stuvbitar m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
Arkitekthurtsar/ritningsskåp. Proveniens Stiftelsen Teckningsmuseet Laholm.
30772
Arkitekthurtsar/ritningsskåp. Proveniens Stiftelsen Teckningsmuseet Laholm.
Slutpris1 400 SEK
Avslutad
BJÖRN WIINBLAD. 2 Fat. Rosenthal & Nymölle.
30812
BJÖRN WIINBLAD. 2 Fat. Rosenthal & Nymölle.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Picknickmöbler, parasoll & kylväskor.
30835
Picknickmöbler, parasoll & kylväskor.
Slutpris260 SEK
Avslutad
Projektorbord. Hopfällbart.
30828
Projektorbord. Hopfällbart.
SlutprisInga bud
Avslutad
Sockerlåda. SSA.
30836
Sockerlåda. SSA.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Diverse.
30797
Diverse.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Soffbord med intarsia. Lysberg Hansen & Therp, Köpenhamn.
30832
Soffbord med intarsia. Lysberg Hansen & Therp, Köpenhamn.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Äldre redskap. Bl.a Vattenpass.
30849
Äldre redskap. Bl.a Vattenpass.
SlutprisInga bud
Avslutad
STIG CLAESSON. Litografi, signerad, daterad -76 & numrerad 285/380.
30873
STIG CLAESSON. Litografi, signerad, daterad -76 & numrerad 285/380.
Slutpris290 SEK
Avslutad
Vårjacka. Design & sömnad Åsa Nyberg. storlek 38-40.
30879
Vårjacka. Design & sömnad Åsa Nyberg. storlek 38-40.
SlutprisInga bud
Avslutad
Korg full med tältpinnar i plast.
30851
Korg full med tältpinnar i plast.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse. Samtida.
30820
Diverse. Samtida.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse. Bl.a Koppar, krokar, frimärken m.m.
30798
Diverse. Bl.a Koppar, krokar, frimärken m.m.
Slutpris120 SEK
Avslutad
2 Hurtsar & Nattduksbord. Samtida.
30838
2 Hurtsar & Nattduksbord. Samtida.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Takfotogenlampa.
30864
Takfotogenlampa.
Slutpris80 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.