Börjar: 23 feb 2024 16:56Avslutas: 3 mar 2024 18:00
3 MARS 2024
30868
2 Orientaliska mattor.
Slutpris140 SEK
30856
HÅKAN ERIKSSON. Komposition, signerad HE.
SlutprisInga bud
30841
Soffbord. ILVA. Samtida.
Slutpris80 SEK
30787
Äldre Manikyrset & rakhyvel.
Slutpris80 SEK
30800
Diverse. Bl.a Grundig, Junghans m.m.
SlutprisInga bud
30790
Diverse dukar m.m.
Slutpris80 SEK
30792
Diverse hushållsföremål. Bl.a Husqvarna, Dorre, ABU-Röken m.m.
Slutpris80 SEK
30840
Äldre symaskin. Husqvarna.
SlutprisInga bud
30867
Taklampa. Funkis, 1950-60 talet.
Slutpris400 SEK
30829
Liten dynbox med dynor.
SlutprisInga bud
30852
BERNT JONASSON. Litografi, signerad, daterad -79 & numrerad 195/225.
SlutprisInga bud
30872
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad.
Slutpris500 SEK