Börjar: 26 feb 2024 15:18Avslutas: 5 mar 2024 18:00
5 MARS 2024
30914
2 Pelarbord.
Slutpris230 SEK
30933
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad A. Lundgren & daterad -48.
Slutpris80 SEK
30891
Kniv. Troligtvis Finland.
Slutpris290 SEK
30902
Diverse porslin. Bl.a Hackefors, Bavaria, Royal Copenhagen m.m.
Slutpris140 SEK
30926
Väggur. Junghans.
Slutpris180 SEK
30918
Glödlampor/ Reflektorlampor. 25w. Lumalux, Oanvända.
SlutprisInga bud
30939
ASBJÖRN WIEN. Olja på duk, signerad A. Wien.
SlutprisInga bud
30919
Matbord & 4 stolar. 1950-1960 talet.
Slutpris80 SEK