Börjar: 12 jun 2024 19:16Avslutas: 20 jun 2024 17:00

20 JUNI 2024

MARCEL GENAY. Färglitografi, signerad & numrerad 230/280.
33155
SlutprisInga bud
Diverse äldre sedlar. Mestadels Svenska.
33110
Slutpris350 SEK
Stora mjukisdjur & Åkpåse.
33116
Stora mjukisdjur & Åkpåse.
SlutprisInga bud
HARALD WIBERG. Tuschteckning. "Man som plöjer", signerad.
33154
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gouache, "Folksamling", signerad.
33162
SlutprisInga bud
Bordsur. Junghans.
33128
Bordsur. Junghans.
Slutpris230 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ. 1940/50-talet.
33106
Slutpris230 SEK
KARL GUSTAF PEHRSON. Olja på pannå. Signerad KGP.
33166
Slutpris100 SEK
Diverse brännarerör till fotogenlampor.
33115
Slutpris80 SEK
MICHAEL BECKERS. Offsettryck. Rheingold, handsignerad.
33156
SlutprisInga bud
Lockskål/Bojan, Kina.
33108
Lockskål/Bojan, Kina.
Slutpris80 SEK
Diverse frimärken, Bl.a postfriska, Sverige & Danmark.
33111
Slutpris200 SEK
Klädhängare/hatthylla.
33117
Klädhängare/hatthylla.
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, "Stadsbild", signerad
33157
SlutprisInga bud
Radiobord. 1940-talet.
33101
Radiobord. 1940-talet.
Slutpris100 SEK
Pall. Elefantfot, WEDO.
33121
Pall. Elefantfot, WEDO.
Slutpris100 SEK
72 Påsar snäckor.
33132
72 Påsar snäckor.
Slutpris200 SEK
Diverse. Bl.a Plåtburkar, trägubbar m.m.
33126
Slutpris80 SEK
70 Mindre soldater på hästar. Plast, handmålade.
33136
Slutpris290 SEK
ERNST HÄLLGREN. Etsning, "Vid stranden", signerad.
33170
SlutprisInga bud
SKÅP. Ek Jugend, 1800-talet.
33105
SKÅP. Ek Jugend, 1800-talet.
Slutpris140 SEK
33167
SlutprisInga bud
HACKEFORS. Delar av matservis.
33107
SlutprisInga bud
JANNE BERGSTRÖM. Akvarell, Reproduktion, signerad.
33168
SlutprisInga bud
Diverse porslin, Bl.a Sigvard Bernadotte, Bavaria, Guldkroken m.m.
33123
SlutprisInga bud
DAN LINDSTRAND. Olja på duk, "Rosor", signerad.
33165
Slutpris180 SEK
SIGVARD BERNADOTTE, 11 Stora tallrikar, Christineholm/Fyrklövern.
33122
Slutpris450 SEK
33135
Slutpris80 SEK
OLJETRYCK. Deutsche Kriegsflotte, tidigt 1900-tal.
33159
Slutpris140 SEK
33160
SlutprisInga bud
Diverse. Bl.a Vägglampa ABO, tillbehör till toarpskrona m.m.
33131
SlutprisInga bud
180 Mindre soldater, Plast, handmålade + några som inte är färdigmålade.
33120
Slutpris400 SEK
Trädgårdsmöbler. Rotting.
33103
Trädgårdsmöbler. Rotting.
Slutpris230 SEK
LCD TV. SONY, 40 Tum.
33000
LCD TV. SONY, 40 Tum.
Slutpris100 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell, "Komposition",
signerad B.Wijnden & daterad -61.
33163
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell, "Komposition", signerad B.Wijnden & daterad -61.
SlutprisInga bud
Diverse koppar.
33114
Diverse koppar.
Slutpris100 SEK
Pall.
33119
Pall.
SlutprisInga bud
FÅTÖLJER. Ett par, IKEA, samtida.
33099
SlutprisInga bud
ANDERS FOGELIN. Färglitografi, "Komposition med figurer", signerad, daterad 1973 & numrerad 38/75.
33158
Slutpris80 SEK
Docksäng, docka & pall.
33134
Docksäng, docka & pall.
Slutpris80 SEK
Radio-Aggregat, Tele-pilot, Originallåda.
33124
Slutpris80 SEK
Diverse. Bl.a Mässingshink m.m.
33118
Slutpris100 SEK
Äldre glasögon, 4 Stycken.
33113
Äldre glasögon, 4 Stycken.
Slutpris80 SEK
ROLF BÖRJESSON. Akvarell, "Hästhagabergen, Varberg",
signerad.
33164
ROLF BÖRJESSON. Akvarell, "Hästhagabergen, Varberg", signerad.
SlutprisInga bud
E,D. Radio Control Unit.
33130
E,D. Radio Control Unit.
Slutpris80 SEK
PHILIPS. Midi Hifi Componets AK 540, Skivspelare.
33109
Slutpris100 SEK
Diverse. Bl.a Tenntavlor, Radios, Hasse & Tages Revylåda m.m.
33125
Slutpris100 SEK
Äldre mobiltelefon, Dancall.
33127
Äldre mobiltelefon, Dancall.
Slutpris80 SEK