Börjar: 14 jun 2024 13:20Avslutas: 23 jun 2024 17:00
23 JUNI 2024
33209
KARMSTOL, 1900-talets första hälft.
Slutpris80 SEK
33189
VÄGGUR, Junghans, 1900-tal.
Slutpris290 SEK
33171
ROLAND BORÉN. Färglitografi, "1-2-3", signerad & numrerad 290/360.
SlutprisInga bud
32844
Diverse Barbiedockor m.m.
Slutpris80 SEK
33192
JANNE BERGSTRÖM. Olja på duk, "Vårpromenad", signerad.
SlutprisInga bud
33185
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talet.
Slutpris80 SEK
33147
Diverse. Bl.a Manuell iskross m.m.
SlutprisInga bud
33173
BERNT JONASSON. Färglitografi, "Man på bänk", signerad signerad och numrerad 84/200.
SlutprisInga bud
33153
Lampskärmar.
Slutpris260 SEK