Börjar: 5 jul 2024 08:21Avslutas: 16 jul 2024 17:00
16 JULI 2024
33831
Diverse bijouterier. Oanvänt.
Slutpris200 SEK
33847
Laholmskeramik. 4 Delar.
Slutpris320 SEK
33171
ROLAND BORÉN. Färglitografi, "1-2-3", signerad & numrerad 290/360.
SlutprisInga bud
33818
Diverse. Snusdosor, rakkniv & fällkniv.
Slutpris80 SEK
33829
2 Vaser. Royal Copenhagen.
Slutpris100 SEK
33838
2 Lampor. Alka & Okänd.
Slutpris100 SEK
33179
HYLLA. Björk, 1900-talets första hälft.
SlutprisInga bud
33173
BERNT JONASSON. Färglitografi, "Man på bänk", signerad signerad och numrerad 84/200.
SlutprisInga bud