Börjar: 12 sep 2024 18:50Avslutas: 19 sep 2024 17:00
19 SEPTEMBER 2024
35849
Nittsjö Keramik & bordslöpare.
Slutpris100 SEK
35851
Diverse. Bl.a Träbrickor Kiviks musteri, barometrar m.m.
Slutpris140 SEK
35827
Diverse Jul. Mestadels tomtar.
Slutpris100 SEK
35855
3 Bordslampor. Lyktan mfl.
Slutpris100 SEK
35861
Diverse porslin & keramik m.m. Bl.a tekoppar Höganäs.
SlutprisInga bud
35820
2 Figuriner. Elefanter, Cortendorf.
Slutpris100 SEK
35531
TAGE RUDOLF AHLM. Olja på duk, "Hamnmotiv" signerad.
SlutprisInga bud
35844
Diverse Porslin & Keramik.
SlutprisInga bud
35852
SlutprisInga bud
35829
Orientalisk urna utan lock, Kina/Japan
SlutprisInga bud
35865
Diverse. Porslin & keramik m.m.
SlutprisInga bud
35837
Diverse koppar & mässing.
Slutpris100 SEK
35831
4 Elefanter, Troligtvis Gefle.
Slutpris80 SEK
35538
HARRO KOSKINEN. Färglitografi, "Brygga", signerad, numrerad 279/410 & daterad 1978.
SlutprisInga bud
35838
Diverse plåtburkar.
SlutprisInga bud
35830
Kockums gryta & bestick i nysilver.
Slutpris140 SEK