Börjar: 14 sep 2024 18:43Avslutas: 22 sep 2024 17:00
22 SEPTEMBER 2024
Kortast tid kvar
35890
Diverse leksaker.
SlutprisInga bud
35884
2 Bordslampor, Globen & 2 Lamp Gustav.
SlutprisInga bud
35923
Uppstoppad Hackspett. Konservator Filip Persson Kågeröd.
Slutpris160 SEK
35965
Soffbord. Bambuimitation, svart krom med guldfärgade hörn, 1980-talet.
Slutpris80 SEK
35960
JÖRGEN NASH. Serigrafi, "Moder och barn", efter Edvard Eriksens skulpturer, signerad & daterad 1977.
Slutpris400 SEK
35936
Taklampa. Samtida, A-Grossisten.
Slutpris80 SEK
35882
Samsung Galaxy Tab S6 Lite. Oxford gray. 64 GB. Med Hållare.
Slutpris1 100 SEK
35946
Diverse.
Slutpris80 SEK
35964
2 Stolar. Rokoko-stil.
Slutpris80 SEK
35881
Stor kopparkanna/kittel. Signerad J.P.D.
Slutpris140 SEK
35885
Diverse. Bl.a barnskor, storlek 25. Caddie, made in Italy m.m.
Slutpris80 SEK
35945
Diverse. Bl.a Bertil Vallien, Rosa Ljung m.m.
Slutpris80 SEK
35935
3 Äldre trädgårdskorgar.
Slutpris80 SEK
34851
EWALD DAHLSKOG. Sällsynt hänkelvas, Bo Fajans, Gefle, 1930-talet.
Slutpris550 SEK
35910
Mässingsbricka. Oval. handdriven, Sverige.
Slutpris160 SEK
35940
Pelarbord. Sent 1800-tal.
Slutpris140 SEK
35924
Uppstoppad iller. Konservator Filip Persson Kågeröd.
Slutpris160 SEK
35966
Massagebänk. Targus, hopfällbar.
Slutpris400 SEK
35941
3 Trasmattor.
Slutpris80 SEK
35887
Dramaten.
Slutpris100 SEK
35880
Kanna. Krosno.
Slutpris200 SEK
35903
Diverse Playmobil m.m.
Slutpris120 SEK
35906
Väggklocka. Junghans, plåt/glas.
Slutpris80 SEK
35893
Babysitter. Beemoo.
SlutprisInga bud
35914
Skål. "Stor fasett", Elme glasbruk, 1930-talet.
Slutpris80 SEK
35912
Bing & Gröndal. Stort fat, "Sommerfugl" Nagg & spricka.
SlutprisInga bud
35927
Diverse tavlor.
Slutpris140 SEK
35895
2 Skålar Orrefors. Brosch & halsband i tenn, samt två böcker.
Slutpris140 SEK
35963
Skrivbord på hjul. Engelsk stil, 1900-talet
Slutpris350 SEK
35897
Diverse glas & nysilver.
Slutpris80 SEK
35892
Keramik. Laholmskeramik & Gefle.
SlutprisInga bud
35930
Motionscykel. Energetics.
Slutpris750 SEK
35900
Krukor & skålar.
SlutprisInga bud
35915
Karott. "Lotte", Turi-Design, Norge.
Slutpris120 SEK
35938
Persisk matta. Ull.
Slutpris1 600 SEK
35953
4 Inramade Laholms-motiv. Tryck.
SlutprisInga bud
35894
FIESTA. Stengrill.
Slutpris100 SEK
35888
Gåstol. Babyboom.
SlutprisInga bud
35929
Brudklänning med tillbehör. Oleg Cassini, Storlek 8.
Slutpris230 SEK
35967
Hatthylla & klädkrokar. Samtida.
SlutprisInga bud
35876
90 Par barn/ungdoms glasögon. Oanvända.
Slutpris80 SEK
35904
Diverse jul.
SlutprisInga bud
35919
Lockurna. Von Schierholz.
Slutpris80 SEK
35954
Basblockflöjt, flöjt & noter.
SlutprisInga bud
35616
Taklampa. Jugend, glas & metall, 1900-talet.
SlutprisInga bud
35951
Uppläggningsfat & kanna. "Gröna Anna", Rörstrand.
Slutpris140 SEK
Kontakt
Laholms Handel Auktioner Partier
Kristianstadsvägen 65
31232 Laholm
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.