Börjar: 14 sep 2024 18:43Avslutas: 22 sep 2024 17:00

22 SEPTEMBER 2024

Inkludera avslutade föremål
2d 21h
Diverse leksaker.
35890
Diverse leksaker.
Startbud80 SEK
2d 21h
Uppstoppad Hackspett. Konservator Filip Persson Kågeröd.
35923
Uppstoppad Hackspett. Konservator Filip Persson Kågeröd.
Aktuellt bud80 SEK
2d 21h
2 Bordslampor, Globen & 2 Lamp Gustav.
35884
2 Bordslampor, Globen & 2 Lamp Gustav.
Startbud80 SEK
2d 21h
Soffbord. Bambuimitation, svart krom med guldfärgade hörn, 1980-talet.
35965
Soffbord. Bambuimitation, svart krom med guldfärgade hörn, 1980-talet.
Startbud80 SEK
2d 21h
JÖRGEN NASH. Serigrafi, "Moder och barn", efter Edvard Eriksens skulpturer, signerad & daterad 1977.
35960
JÖRGEN NASH. Serigrafi, "Moder och barn", efter Edvard Eriksens skulpturer, signerad & daterad 1977.
Aktuellt bud350 SEK
2d 21h
Taklampa. Samtida, A-Grossisten.
35936
Taklampa. Samtida, A-Grossisten.
Startbud80 SEK
2d 21h
Samsung Galaxy Tab S6 Lite. Oxford gray. 64 GB. Med Hållare.
35882
Samsung Galaxy Tab S6 Lite. Oxford gray. 64 GB. Med Hållare.
Aktuellt bud1 000 SEK
2d 21h
Diverse.
35946
Diverse.
Aktuellt bud80 SEK
2d 21h
2 Stolar. Rokoko-stil.
35964
2 Stolar. Rokoko-stil.
Startbud80 SEK
2d 21h
Stor kopparkanna/kittel. Signerad J.P.D.
35881
Stor kopparkanna/kittel. Signerad J.P.D.
Startbud80 SEK
2d 21h
Diverse. Bl.a barnskor, storlek 25. Caddie, made in Italy m.m.
35885
Diverse. Bl.a barnskor, storlek 25. Caddie, made in Italy m.m.
Aktuellt bud80 SEK
2d 21h
INGER PERSSON. Krus. Rörstrand Ateljé.
35908
INGER PERSSON. Krus. Rörstrand Ateljé.
Startbud80 SEK
2d 21h
Diverse. Bl.a Bertil Vallien, Rosa Ljung m.m.
35945
Diverse. Bl.a Bertil Vallien, Rosa Ljung m.m.
Startbud80 SEK
2d 21h
3 Äldre trädgårdskorgar.
35935
3 Äldre trädgårdskorgar.
Startbud80 SEK
2d 21h
EWALD DAHLSKOG. Sällsynt hänkelvas, Bo Fajans, Gefle, 1930-talet.
34851
EWALD DAHLSKOG. Sällsynt hänkelvas, Bo Fajans, Gefle, 1930-talet.
Aktuellt bud500 SEK
2d 21h
Mässingsbricka. Oval. handdriven, Sverige.
35910
Mässingsbricka. Oval. handdriven, Sverige.
Aktuellt bud100 SEK
2d 21h
Pelarbord. Sent 1800-tal.
35940
Pelarbord. Sent 1800-tal.
Aktuellt bud80 SEK
2d 21h
Uppstoppad iller. Konservator Filip Persson Kågeröd.
35924
Uppstoppad iller. Konservator Filip Persson Kågeröd.
Aktuellt bud160 SEK
2d 21h
Massagebänk. Targus, hopfällbar.
35966
Massagebänk. Targus, hopfällbar.
Aktuellt bud400 SEK
2d 21h
3 Trasmattor.
35941
3 Trasmattor.
Aktuellt bud80 SEK
2d 21h
Dramaten.
35887
Dramaten.
Aktuellt bud80 SEK
2d 21h
Kanna. Krosno.
35880
Kanna. Krosno.
Aktuellt bud80 SEK
2d 21h
Diverse Playmobil m.m.
35903
Diverse Playmobil m.m.
Aktuellt bud80 SEK
2d 21h
Väggklocka. Junghans, plåt/glas.
35906
Väggklocka. Junghans, plåt/glas.
Startbud80 SEK
2d 21h
Babysitter. Beemoo.
35893
Babysitter. Beemoo.
Startbud80 SEK
2d 21h
Skål. "Stor fasett", Elme glasbruk, 1930-talet.
35914
Skål. "Stor fasett", Elme glasbruk, 1930-talet.
Startbud80 SEK
2d 21h
Bing & Gröndal. Stort fat, "Sommerfugl" Nagg & spricka.
35912
Bing & Gröndal. Stort fat, "Sommerfugl" Nagg & spricka.
Startbud80 SEK
2d 21h
Diverse tavlor.
35927
Diverse tavlor.
Aktuellt bud80 SEK
2d 21h
2 Skålar Orrefors. Brosch & halsband i tenn, samt två böcker.
35895
2 Skålar Orrefors. Brosch & halsband i tenn, samt två böcker.
Aktuellt bud100 SEK
2d 21h
Skrivbord på hjul. Engelsk stil, 1900-talet
35963
Skrivbord på hjul. Engelsk stil, 1900-talet
Startbud80 SEK
2d 21h
Persisk matta. Ull.
35938
Persisk matta. Ull.
Aktuellt bud650 SEK
2d 21h
Diverse glas & nysilver.
35897
Diverse glas & nysilver.
Aktuellt bud80 SEK
2d 21h
Keramik. Laholmskeramik & Gefle.
35892
Keramik. Laholmskeramik & Gefle.
Startbud80 SEK
2d 21h
Motionscykel. Energetics.
35930
Motionscykel. Energetics.
Aktuellt bud80 SEK
2d 21h
Krukor & skålar.
35900
Krukor & skålar.
Startbud80 SEK
2d 21h
Karott. "Lotte", Turi-Design, Norge.
35915
Karott. "Lotte", Turi-Design, Norge.
Aktuellt bud100 SEK
2d 22h
4 Inramade Laholms-motiv. Tryck.
35953
4 Inramade Laholms-motiv. Tryck.
Startbud80 SEK
2d 22h
FIESTA. Stengrill.
35894
FIESTA. Stengrill.
Aktuellt bud100 SEK
2d 22h
Gåstol. Babyboom.
35888
Gåstol. Babyboom.
Startbud80 SEK
2d 22h
Brudklänning med tillbehör. Oleg Cassini, Storlek 8.
35929
Brudklänning med tillbehör. Oleg Cassini, Storlek 8.
Aktuellt bud230 SEK
2d 22h
Hatthylla & klädkrokar. Samtida.
35967
Hatthylla & klädkrokar. Samtida.
Startbud80 SEK
2d 22h
90 Par barn/ungdoms glasögon. Oanvända.
35876
90 Par barn/ungdoms glasögon. Oanvända.
Aktuellt bud80 SEK
2d 22h
Diverse jul.
35904
Diverse jul.
Startbud80 SEK
2d 22h
Lockurna. Von Schierholz.
35919
Lockurna. Von Schierholz.
Startbud80 SEK
2d 22h
Basblockflöjt, flöjt & noter.
35954
Basblockflöjt, flöjt & noter.
Startbud80 SEK
2d 22h
Taklampa. Jugend, glas & metall, 1900-talet.
35616
Taklampa. Jugend, glas & metall, 1900-talet.
Startbud80 SEK
2d 22h
Uppläggningsfat & kanna. "Gröna Anna", Rörstrand.
35951
Uppläggningsfat & kanna. "Gröna Anna", Rörstrand.
Aktuellt bud100 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.