Börjar: 14 sep 2024 18:43Avslutas: 22 sep 2024 17:00
22 SEPTEMBER 2024
Kortast tid kvar
35890
Diverse leksaker.
Startbud80 SEK
35923
Uppstoppad Hackspett. Konservator Filip Persson Kågeröd.
Aktuellt bud80 SEK
35884
2 Bordslampor, Globen & 2 Lamp Gustav.
Startbud80 SEK
35965
Soffbord. Bambuimitation, svart krom med guldfärgade hörn, 1980-talet.
Startbud80 SEK
35960
JÖRGEN NASH. Serigrafi, "Moder och barn", efter Edvard Eriksens skulpturer, signerad & daterad 1977.
Aktuellt bud350 SEK
35936
Taklampa. Samtida, A-Grossisten.
Startbud80 SEK
35882
Samsung Galaxy Tab S6 Lite. Oxford gray. 64 GB. Med Hållare.
Aktuellt bud1 000 SEK
35946
Diverse.
Aktuellt bud80 SEK
35964
2 Stolar. Rokoko-stil.
Startbud80 SEK
35881
Stor kopparkanna/kittel. Signerad J.P.D.
Startbud80 SEK
35885
Diverse. Bl.a barnskor, storlek 25. Caddie, made in Italy m.m.
Aktuellt bud80 SEK
35908
INGER PERSSON. Krus. Rörstrand Ateljé.
Startbud80 SEK
35945
Diverse. Bl.a Bertil Vallien, Rosa Ljung m.m.
Startbud80 SEK
35935
3 Äldre trädgårdskorgar.
Startbud80 SEK
34851
EWALD DAHLSKOG. Sällsynt hänkelvas, Bo Fajans, Gefle, 1930-talet.
Aktuellt bud500 SEK
35910
Mässingsbricka. Oval. handdriven, Sverige.
Aktuellt bud100 SEK
35940
Pelarbord. Sent 1800-tal.
Aktuellt bud80 SEK
35924
Uppstoppad iller. Konservator Filip Persson Kågeröd.
Aktuellt bud160 SEK
35966
Massagebänk. Targus, hopfällbar.
Aktuellt bud400 SEK
35941
3 Trasmattor.
Aktuellt bud80 SEK
35887
Dramaten.
Aktuellt bud80 SEK
35880
Kanna. Krosno.
Aktuellt bud80 SEK
35903
Diverse Playmobil m.m.
Aktuellt bud80 SEK
35906
Väggklocka. Junghans, plåt/glas.
Startbud80 SEK
35893
Babysitter. Beemoo.
Startbud80 SEK
35914
Skål. "Stor fasett", Elme glasbruk, 1930-talet.
Startbud80 SEK
35912
Bing & Gröndal. Stort fat, "Sommerfugl" Nagg & spricka.
Startbud80 SEK
35927
Diverse tavlor.
Aktuellt bud80 SEK
35895
2 Skålar Orrefors. Brosch & halsband i tenn, samt två böcker.
Aktuellt bud100 SEK
35963
Skrivbord på hjul. Engelsk stil, 1900-talet
Startbud80 SEK
35938
Persisk matta. Ull.
Aktuellt bud650 SEK
35897
Diverse glas & nysilver.
Aktuellt bud80 SEK
35892
Keramik. Laholmskeramik & Gefle.
Startbud80 SEK
35930
Motionscykel. Energetics.
Aktuellt bud80 SEK
35900
Krukor & skålar.
Startbud80 SEK
35915
Karott. "Lotte", Turi-Design, Norge.
Aktuellt bud100 SEK
35953
4 Inramade Laholms-motiv. Tryck.
Startbud80 SEK
35894
FIESTA. Stengrill.
Aktuellt bud100 SEK
35888
Gåstol. Babyboom.
Startbud80 SEK
35929
Brudklänning med tillbehör. Oleg Cassini, Storlek 8.
Aktuellt bud230 SEK
35967
Hatthylla & klädkrokar. Samtida.
Startbud80 SEK
35876
90 Par barn/ungdoms glasögon. Oanvända.
Aktuellt bud80 SEK
35904
Diverse jul.
Startbud80 SEK
35919
Lockurna. Von Schierholz.
Startbud80 SEK
35954
Basblockflöjt, flöjt & noter.
Startbud80 SEK
35616
Taklampa. Jugend, glas & metall, 1900-talet.
Startbud80 SEK
35951
Uppläggningsfat & kanna. "Gröna Anna", Rörstrand.
Aktuellt bud100 SEK
Kontakt
Laholms Handel Auktioner Partier
Kristianstadsvägen 65
31232 Laholm
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.