Börjar: 14 sep 2024 18:43Avslutas: 22 sep 2024 17:00

22 SEPTEMBER 2024

Avslutad
Diverse leksaker.
35890
Diverse leksaker.
SlutprisInga bud
Avslutad
2 Bordslampor, Globen & 2 Lamp Gustav.
35884
2 Bordslampor, Globen & 2 Lamp Gustav.
SlutprisInga bud
Avslutad
Uppstoppad Hackspett. Konservator Filip Persson Kågeröd.
35923
Uppstoppad Hackspett. Konservator Filip Persson Kågeröd.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Soffbord. Bambuimitation, svart krom med guldfärgade hörn, 1980-talet.
35965
Soffbord. Bambuimitation, svart krom med guldfärgade hörn, 1980-talet.
Slutpris80 SEK
Avslutad
JÖRGEN NASH. Serigrafi, "Moder och barn", efter Edvard Eriksens skulpturer, signerad & daterad 1977.
35960
JÖRGEN NASH. Serigrafi, "Moder och barn", efter Edvard Eriksens skulpturer, signerad & daterad 1977.
Slutpris400 SEK
Avslutad
Taklampa. Samtida, A-Grossisten.
35936
Taklampa. Samtida, A-Grossisten.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Samsung Galaxy Tab S6 Lite. Oxford gray. 64 GB. Med Hållare.
35882
Samsung Galaxy Tab S6 Lite. Oxford gray. 64 GB. Med Hållare.
Slutpris1 100 SEK
Avslutad
Diverse.
35946
Diverse.
Slutpris80 SEK
Avslutad
2 Stolar. Rokoko-stil.
35964
2 Stolar. Rokoko-stil.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Stor kopparkanna/kittel. Signerad J.P.D.
35881
Stor kopparkanna/kittel. Signerad J.P.D.
Slutpris140 SEK
Avslutad
Diverse. Bl.a barnskor, storlek 25. Caddie, made in Italy m.m.
35885
Diverse. Bl.a barnskor, storlek 25. Caddie, made in Italy m.m.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse. Bl.a Bertil Vallien, Rosa Ljung m.m.
35945
Diverse. Bl.a Bertil Vallien, Rosa Ljung m.m.
Slutpris80 SEK
Avslutad
3 Äldre trädgårdskorgar.
35935
3 Äldre trädgårdskorgar.
Slutpris80 SEK
Avslutad
EWALD DAHLSKOG. Sällsynt hänkelvas, Bo Fajans, Gefle, 1930-talet.
34851
EWALD DAHLSKOG. Sällsynt hänkelvas, Bo Fajans, Gefle, 1930-talet.
Slutpris550 SEK
Avslutad
Mässingsbricka. Oval. handdriven, Sverige.
35910
Mässingsbricka. Oval. handdriven, Sverige.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Pelarbord. Sent 1800-tal.
35940
Pelarbord. Sent 1800-tal.
Slutpris140 SEK
Avslutad
Uppstoppad iller. Konservator Filip Persson Kågeröd.
35924
Uppstoppad iller. Konservator Filip Persson Kågeröd.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Massagebänk. Targus, hopfällbar.
35966
Massagebänk. Targus, hopfällbar.
Slutpris400 SEK
Avslutad
3 Trasmattor.
35941
3 Trasmattor.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Dramaten.
35887
Dramaten.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Kanna. Krosno.
35880
Kanna. Krosno.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Diverse Playmobil m.m.
35903
Diverse Playmobil m.m.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Väggklocka. Junghans, plåt/glas.
35906
Väggklocka. Junghans, plåt/glas.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Babysitter. Beemoo.
35893
Babysitter. Beemoo.
SlutprisInga bud
Avslutad
Skål. "Stor fasett", Elme glasbruk, 1930-talet.
35914
Skål. "Stor fasett", Elme glasbruk, 1930-talet.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Bing & Gröndal. Stort fat, "Sommerfugl" Nagg & spricka.
35912
Bing & Gröndal. Stort fat, "Sommerfugl" Nagg & spricka.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse tavlor.
35927
Diverse tavlor.
Slutpris140 SEK
Avslutad
2 Skålar Orrefors. Brosch & halsband i tenn, samt två böcker.
35895
2 Skålar Orrefors. Brosch & halsband i tenn, samt två böcker.
Slutpris140 SEK
Avslutad
Skrivbord på hjul. Engelsk stil, 1900-talet
35963
Skrivbord på hjul. Engelsk stil, 1900-talet
Slutpris350 SEK
Avslutad
Diverse glas & nysilver.
35897
Diverse glas & nysilver.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Keramik. Laholmskeramik & Gefle.
35892
Keramik. Laholmskeramik & Gefle.
SlutprisInga bud
Avslutad
Motionscykel. Energetics.
35930
Motionscykel. Energetics.
Slutpris750 SEK
Avslutad
Krukor & skålar.
35900
Krukor & skålar.
SlutprisInga bud
Avslutad
Karott. "Lotte", Turi-Design, Norge.
35915
Karott. "Lotte", Turi-Design, Norge.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Persisk matta. Ull.
35938
Persisk matta. Ull.
Slutpris1 600 SEK
Avslutad
4 Inramade Laholms-motiv. Tryck.
35953
4 Inramade Laholms-motiv. Tryck.
SlutprisInga bud
Avslutad
FIESTA. Stengrill.
35894
FIESTA. Stengrill.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Gåstol. Babyboom.
35888
Gåstol. Babyboom.
SlutprisInga bud
Avslutad
Brudklänning med tillbehör. Oleg Cassini, Storlek 8.
35929
Brudklänning med tillbehör. Oleg Cassini, Storlek 8.
Slutpris230 SEK
Avslutad
Hatthylla & klädkrokar. Samtida.
35967
Hatthylla & klädkrokar. Samtida.
SlutprisInga bud
Avslutad
90 Par barn/ungdoms glasögon. Oanvända.
35876
90 Par barn/ungdoms glasögon. Oanvända.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse jul.
35904
Diverse jul.
SlutprisInga bud
Avslutad
Lockurna. Von Schierholz.
35919
Lockurna. Von Schierholz.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Basblockflöjt, flöjt & noter.
35954
Basblockflöjt, flöjt & noter.
SlutprisInga bud
Avslutad
Taklampa. Jugend, glas & metall, 1900-talet.
35616
Taklampa. Jugend, glas & metall, 1900-talet.
SlutprisInga bud
Avslutad
Uppläggningsfat & kanna. "Gröna Anna", Rörstrand.
35951
Uppläggningsfat & kanna. "Gröna Anna", Rörstrand.
Slutpris140 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.