Börjar: 6 okt 2024 13:58Avslutas: 13 okt 2024 17:00
13 OKTOBER 2024
36582
Elefant. Möjligtvis Bromma Keramik.
Slutpris80 SEK
36589
HP Photosmart 475.
Slutpris80 SEK
36554
SVEN LIDBERG. Olja på pannå, signerad.
Slutpris1 200 SEK
36557
Cristian Dior. Solglasögon.
Slutpris260 SEK
36583
Zinkbalja. 1900-talet.
Slutpris160 SEK
36585
2 Bordslampor. Aneta, modell 18718, mässing.
Slutpris100 SEK
36541
SlutprisInga bud
36577
LENNART ROSENSOHN. Färglitografi, "Sabbatsljus", signerad och numrerad 241/250.
Slutpris80 SEK
36533
Diverse serietidningar. Bl.a Bamse, Musse Pigg, Snurre sprätt.
Slutpris120 SEK
36590
Diverse brickor, marschaller m.m
SlutprisInga bud
36535
4 Äldre strykjärn.
Slutpris80 SEK
36550
SlutprisInga bud
36597
Bordslampa, Strindberg modell, smide & glas.
Slutpris200 SEK
36576
LAINA LAHJO LAINE. Olja, daterad på baksidan 1940.
SlutprisInga bud
36540
SlutprisInga bud
36564
Matta. Indien, Buchara, ull.
Slutpris230 SEK
36543
Orientalisk elefant.
Slutpris180 SEK
36580
6 STOLAR. Marcel Breuer för Thonet (typ Bauhaus), "Cesca", Italy.
Slutpris850 SEK
36539
Diverse leksaker.
SlutprisInga bud
36569
BERTIL MÅRTENSSON. Olja på pannå, "stilleben", signerad.
SlutprisInga bud