Börjar: 11 okt 2024 09:12Avslutas: 20 okt 2024 17:00

20 OKTOBER 2024

ROLAND. Stereo Mixing Amplifier PA-250.
36750
Slutpris100 SEK
Spegel. Sengustaviansk-stil, Bror Nilsson, Sidensjö, signerad.
36764
Slutpris230 SEK
3 Tennisracket. Tretorn, Badger & Madison.
36725
Slutpris80 SEK
Brödrost. ELEKTRO HELIOS. Retro. Made in sweden.
36780
Slutpris80 SEK
JAN ZIELECKI. Färglitografi, "Ishockeyspelare Tre kronor", signerad.
36768
Slutpris120 SEK
BOSE. Hemmabiosystem.
36752
BOSE. Hemmabiosystem.
Slutpris450 SEK
Damur. Record, Geneve, 17 Rubis, gulddouble, 1940-talet.
36728
Slutpris140 SEK
Diverse beslag till möbler.
36781
Diverse beslag till möbler.
Slutpris80 SEK
Diverse. Bl.a figuriner m.m.
36740
Diverse. Bl.a figuriner m.m.
SlutprisInga bud
Diverse hushåll.
36715
Diverse hushåll.
SlutprisInga bud
Taklampa. Plåt, "Hinken", Per Sundstedt, Kostalampan, 1970-talet.
36763
Slutpris180 SEK
Diverse Elefanter. TRÄ.
36707
Diverse Elefanter. TRÄ.
Slutpris100 SEK
Tavla. Oljetryck.
36771
Tavla. Oljetryck.
Slutpris140 SEK
Diabildprojektor. Ennamat Autofocus.
36735
Slutpris80 SEK
Diverse äldre svenska sedlar.
36788
Diverse äldre svenska sedlar.
Slutpris450 SEK
Bordslampa, "Fillsta", IKEA.
36732
Bordslampa, "Fillsta", IKEA.
Slutpris80 SEK
Kidizoom Smartwatch DX2. VTech, Oanvänd.
36712
Slutpris160 SEK
Diverse. Fisk Laholm, Einar Nerman Kockums, 1 Halsband sötvattenpärlor, Handskar & spegelfat.
36723
Slutpris140 SEK
SONY Handycam, cmos 4,0 megapixels.
36737
Slutpris350 SEK
THALIA LINCOLN. Litografi, signerad & daterad 1973.
36774
SlutprisInga bud
Digital systemkamera. Nikon D60.
36720
Slutpris550 SEK
Äldre tändsticksaskar i trä & Cigarrask.
36731
Slutpris100 SEK
Äldre vykort i 3 album.
36727
Äldre vykort i 3 album.
Slutpris200 SEK
Taklampa. Gulmetall & fasettslipat planglas.
36761
Slutpris600 SEK
UMAR TELL. Affisch, löst blad, signerad Tell.
36776
Slutpris120 SEK
Projektor. Optoma EP7150.
36747
Projektor. Optoma EP7150.
Slutpris80 SEK
KNUT ANERUD. Akvarell, "Vid Stekenjokk", signerad & daterad 6/8 -72.
36775
Slutpris100 SEK
8 Krukor, samtida. Rosa & guld färg.
36787
Slutpris120 SEK
2 Skrivbordslampor.
36753
2 Skrivbordslampor.
SlutprisInga bud
34851
Slutpris1 700 SEK
Fiskespön & rullar. Bl.a ABU 444 m.m.
36726
Slutpris180 SEK
Glasfat, Möjligtvis Murano.
36741
Glasfat, Möjligtvis Murano.
Slutpris140 SEK
PAUL HOLSBY. Färglitografi, signerad, daterad -75 & numrerad 51/75.
36773
Slutpris80 SEK
2 Äldre flaskor i hållare & 2 glasburkar.
36755
Slutpris80 SEK
STIG LINDBERG. Figurin. Hund. "Skotte". Gustavsberg.
36706
Slutpris80 SEK
6 Linnehanddukar, Oanvända.
36738
6 Linnehanddukar, Oanvända.
Slutpris140 SEK
Tidningsställ & väskor.
36714
Tidningsställ & väskor.
SlutprisInga bud
Spridare. Ginge.
36757
Spridare. Ginge.
Slutpris200 SEK
RAADVAD. Äldre bröd skärare.
36782
RAADVAD. Äldre bröd skärare.
Slutpris80 SEK
GERTRUD WRÅKE LINDQVIST (1905-1996). "Vilostund", signerad.
35260
SlutprisInga bud
Diverse. Bl.a Tenn, Royal Copenhagen, Elbogen m.m.
36705
SlutprisInga bud
RAKEL CARLANDER. Matta, rölakan, osignerad, stiliserad floralt mönster, ull på bomullsvarp.
35617
Slutpris1 900 SEK
Diverse jul.
36743
Diverse jul.
SlutprisInga bud
Äldre tavla. Olja på duk, osignerad.
36770
Slutpris80 SEK
Kikare GLOBE 20-60x60 & stativ HAMA
36746
Slutpris550 SEK
Diverse hundar. Figuriner.
36708
Diverse hundar. Figuriner.
SlutprisInga bud
2 Tavlor. Inköpta i Kongo på 1990-talet.
36769
Slutpris80 SEK
LENA BERGSTRÖM, Orrefors, CARAT, 2 Champagneglas, 2 vinglas & 1 Vas.
36745
Slutpris400 SEK