Börjar: 11 okt 2024 09:12Avslutas: 20 okt 2024 17:00
20 OKTOBER 2024
36750
ROLAND. Stereo Mixing Amplifier PA-250.
Slutpris100 SEK
36764
Spegel. Sengustaviansk-stil, Bror Nilsson, Sidensjö, signerad.
Slutpris230 SEK
36725
3 Tennisracket. Tretorn, Badger & Madison.
Slutpris80 SEK
36780
Brödrost. ELEKTRO HELIOS. Retro. Made in sweden.
Slutpris80 SEK
36768
JAN ZIELECKI. Färglitografi, "Ishockeyspelare Tre kronor", signerad.
Slutpris120 SEK
36752
BOSE. Hemmabiosystem.
Slutpris450 SEK
36728
Damur. Record, Geneve, 17 Rubis, gulddouble, 1940-talet.
Slutpris140 SEK
36781
Diverse beslag till möbler.
Slutpris80 SEK
36740
Diverse. Bl.a figuriner m.m.
SlutprisInga bud
36715
Diverse hushåll.
SlutprisInga bud
36763
Taklampa. Plåt, "Hinken", Per Sundstedt, Kostalampan, 1970-talet.
Slutpris180 SEK
36707
Diverse Elefanter. TRÄ.
Slutpris100 SEK
36771
Tavla. Oljetryck.
Slutpris140 SEK
36735
Diabildprojektor. Ennamat Autofocus.
Slutpris80 SEK
36788
Diverse äldre svenska sedlar.
Slutpris450 SEK
36732
Bordslampa, "Fillsta", IKEA.
Slutpris80 SEK
36712
Kidizoom Smartwatch DX2. VTech, Oanvänd.
Slutpris160 SEK
36723
Diverse. Fisk Laholm, Einar Nerman Kockums, 1 Halsband sötvattenpärlor, Handskar & spegelfat.
Slutpris140 SEK
36737
SONY Handycam, cmos 4,0 megapixels.
Slutpris350 SEK
36774
THALIA LINCOLN. Litografi, signerad & daterad 1973.
SlutprisInga bud
36720
Digital systemkamera. Nikon D60.
Slutpris550 SEK
36731
Äldre tändsticksaskar i trä & Cigarrask.
Slutpris100 SEK
36727
Äldre vykort i 3 album.
Slutpris200 SEK
36761
Taklampa. Gulmetall & fasettslipat planglas.
Slutpris600 SEK
36776
UMAR TELL. Affisch, löst blad, signerad Tell.
Slutpris120 SEK
36747
Projektor. Optoma EP7150.
Slutpris80 SEK
36775
KNUT ANERUD. Akvarell, "Vid Stekenjokk", signerad & daterad 6/8 -72.
Slutpris100 SEK
36787
8 Krukor, samtida. Rosa & guld färg.
Slutpris120 SEK
36753
2 Skrivbordslampor.
SlutprisInga bud
34851
Slutpris1 700 SEK
36726
Fiskespön & rullar. Bl.a ABU 444 m.m.
Slutpris180 SEK
36741
Glasfat, Möjligtvis Murano.
Slutpris140 SEK
36773
PAUL HOLSBY. Färglitografi, signerad, daterad -75 & numrerad 51/75.
Slutpris80 SEK
36755
2 Äldre flaskor i hållare & 2 glasburkar.
Slutpris80 SEK
36706
STIG LINDBERG. Figurin. Hund. "Skotte". Gustavsberg.
Slutpris80 SEK
36738
6 Linnehanddukar, Oanvända.
Slutpris140 SEK
36714
Tidningsställ & väskor.
SlutprisInga bud
36757
Spridare. Ginge.
Slutpris200 SEK
36782
RAADVAD. Äldre bröd skärare.
Slutpris80 SEK
35260
GERTRUD WRÅKE LINDQVIST (1905-1996). "Vilostund", signerad.
SlutprisInga bud
36705
Diverse. Bl.a Tenn, Royal Copenhagen, Elbogen m.m.
SlutprisInga bud
35617
RAKEL CARLANDER. Matta, rölakan, osignerad, stiliserad floralt mönster, ull på bomullsvarp.
Slutpris1 900 SEK
36743
Diverse jul.
SlutprisInga bud
36770
Äldre tavla. Olja på duk, osignerad.
Slutpris80 SEK
36746
Kikare GLOBE 20-60x60 & stativ HAMA
Slutpris550 SEK
36708
Diverse hundar. Figuriner.
SlutprisInga bud
36769
2 Tavlor. Inköpta i Kongo på 1990-talet.
Slutpris80 SEK
36745
LENA BERGSTRÖM, Orrefors, CARAT, 2 Champagneglas, 2 vinglas & 1 Vas.
Slutpris400 SEK