Börjar: 11 okt 2024 09:12Avslutas: 20 okt 2024 17:00
20 OKTOBER 2024
36783
Diverse. Bijouterier & snäckor.
SlutprisInga bud
36751
Randall RX75R. Guitar Amplifier, 75 Watt.
Slutpris350 SEK
36772
Affisch. Komposition.
SlutprisInga bud
36427
Diverse. Glas. Bl.a Kosta, Orrefors, Smålandshyttan, Sea m.m.
SlutprisInga bud
36718
Mindre kompressor.
SlutprisInga bud
36739
2 Miniräknare. Hewlett-Packard 18C & Casio FX-82ms.
SlutprisInga bud
36721
Diverse. Allmoge, skrin & hårklipp.
Slutpris80 SEK
34269
TOM KRESTESEN. Färglitografi, signerad, daterad 79 & numrerad 125/250.
SlutprisInga bud
36756
Diverse elektronik. Bl.a Hemmabiosystem Samsung m.m.
SlutprisInga bud
36736
Diverse porslin & keramik. Bl.a Höganäs, BoConcept, Bromma, Cult m.m.
Slutpris80 SEK
36762
Taklampa. Massive.
Slutpris80 SEK
36754
SKIL. Skiltool & Multicutter.
Slutpris80 SEK
36786
Diverse spelkulor.
Slutpris100 SEK
36716
Fickur, tidtagarur & litet bordsur.
Slutpris400 SEK
36744
MICHAEL KORS, HAMILTON LEGACY BELTED, HANDVÄSKA, Svart.
Slutpris1 500 SEK
36767
EUGEN MONTELIN. Färglitografi, "Trägubbar", signerad & numrerad 144/200.
Slutpris100 SEK
36722
Diverse tenn, koppar & malm.
Slutpris80 SEK
36742
Diverse. Bl.a Teak, Herstal m.m.
SlutprisInga bud
36733
Vrilskål. Signerad L.O. & daterad 1988.
Slutpris100 SEK
36784
Diverse lampor.
SlutprisInga bud
36766
STEPHAN GIP. Färglitografi, "Strandparti med brygga", signerad & numrerad 112/200,
Slutpris140 SEK
36760
Takplafond. Belid, Typ P2152.
Slutpris80 SEK
36719
RAJ-BAN, Solglasögon. RB 3132.
Slutpris500 SEK
36749
DUX TA 6000. Receiver.
Slutpris100 SEK
36734
BODUM, 1 Skål & 20 Suffléskålar, Design: Michael Lax.
Slutpris140 SEK
36785
Diverse handtag & krokar till möbler m.m.
Slutpris120 SEK
36765
Spegel. Glas mäster Markaryd, Nr 132, mässing.
Slutpris100 SEK
36704
Diverse hushålls tillbehör.
Slutpris80 SEK
36724
2 Badmintonracket Yonex & träningsväska adidas.
SlutprisInga bud
36717
Diverse julpynt.
Slutpris80 SEK
36748
Canon PIXMA TS3151. Bläckstråleskrivare.
SlutprisInga bud
36713
Diverse verktyg. Insektsdödare.
SlutprisInga bud
36730
2 Barnstolar.
SlutprisInga bud