Börjar: 14 okt 2024 12:54Avslutas: 22 okt 2024 17:00
22 OKTOBER 2024
36792
Diverse. Bl.a 3 rakknivar.
SlutprisInga bud
36849
Cykelställ för dragkrok.
SlutprisInga bud
36826
ROYAL COPENHAGEN. "HVIDPOT". 24 Delar
SlutprisInga bud
36851
Stor bordslampa. Royal Copenhagen.
Slutpris200 SEK
36842
Trädgårdsbänk med bord i mitten. Konstrotting.
Slutpris260 SEK
36828
POVL LEMSER. ”Leda och svanen”, Blanc de Chine, skulptur, 1037, Dahl Jensen, Köpenhamn, Danmark.
Slutpris600 SEK
36840
Äldre pelarbord.
Slutpris260 SEK
36813
Fönsterlampa. Samtida. STRAALA.
Slutpris100 SEK
36808
Stor koppar kanna.
Slutpris100 SEK
36568
ROBERT HÖGFELDT. Efter. Tryck. Offset.
SlutprisInga bud
36809
Väggrelief. Sköld. Tors kamp med Jättarna. Koppar.
Slutpris400 SEK
36827
Bordslampa. Förgylld metall med marmorfot, rokokostil
Slutpris120 SEK
36811
LAURITS HJORTH. Bordslampa, Bornholm.
Slutpris140 SEK
36861
Piedestal med marmor. 1900-talet.
Slutpris120 SEK
36791
Diverse kontorstillbehör.
Slutpris100 SEK
36804
2 Utekrukor. Metall.
Slutpris80 SEK
36838
2 Gustavianska stolar. Proveniens Rektor Bjärup från Bjärupsgården, omklädda.
Slutpris180 SEK
36825
ROYAL COPENHAGEN. "Domino", 28 Delar.
Slutpris320 SEK
36839
Diverse koppar.
Slutpris80 SEK
36847
Trimmer. Flymo Multi Trim 250
Slutpris80 SEK
36824
2 Flaskor. Holmegaard. Jul
Slutpris140 SEK
36860
Kökskubbe med låda. Sent 1900-tal.
Slutpris320 SEK
36812
Bordslampa. Jeppe Christensen 1991.
Slutpris80 SEK
36795
7 Vaser. Samtida. Glas, DROM. Visningsex från butik.
Slutpris200 SEK
36833
Picknick set. Metallfabrik Eskilstuna.
Slutpris100 SEK