Börjar: 13 nov 2023 13:54Avslutas: 21 nov 2023 18:00
21 NOVEMBER 2023
28614
Traktor/lokomobil. W-Germany. Mässing.
Slutpris750 SEK
28608
Cirka 144st Tomtehängen, CoCo 21074, oanvända.
Slutpris200 SEK
28583
Ljusstakar m.m. Mässing.
Slutpris160 SEK
28582
Brasskydd, Mässing & glas. Jugend. 1900-talets först hälft.
Slutpris230 SEK
28579
Figurin. Troll, John Bauer, Rosa Ljung.
Slutpris350 SEK
28570
Diverse Porslin & Keramik.
SlutprisInga bud
28591
Sveriges Myntkassetter. 7st 1982-1985, ocirkulerade, myntverket.
Slutpris80 SEK
28597
Diverse Jul. Tomtar & Krubba.
Slutpris120 SEK
28609
3 Orkidévaser. Lövsjö.
SlutprisInga bud
28598
Slutpris100 SEK
28569
CARL FAGERLUND. Bordslampa, Orrefors, signerad.
Slutpris550 SEK
28607
MARGARETHA HENNIX. Vas. Reijmyre, Signerad.
Slutpris450 SEK
28612
Väggur.
SlutprisInga bud