Börjar: 13 nov 2023 13:54Avslutas: 21 nov 2023 18:00
21 NOVEMBER 2023
28610
Diverse kannor.
Slutpris120 SEK
28568
Diverse Leksaker.
Slutpris100 SEK
28611
Spegelbyrå. Ek, fasettslipad spegel, 1900-talets första hälft.
Slutpris500 SEK
28616
4 Djupa tallrikar Gröna Anna & Stavanger.
Slutpris100 SEK
28599
Soffa. Furu, 3-sits, 1970-tal.
SlutprisInga bud
28596
Cirka 120 Tomtehängen. CoCo. 21075, oanvända.
Slutpris230 SEK
28623
3 Vinglas. Fabrikat okänd.
Slutpris80 SEK
28578
Diverse porslin.
Slutpris100 SEK
28590
Karmstol. Stålrör/skinn, 1900-talets första hälft.
Slutpris350 SEK
28620
Diverse. Bl.a Jie, Upsala Ekeby, äldre brännare m.m.
Slutpris140 SEK
28584
8 Försvaringslådor. "Samla", IKEA.
Slutpris290 SEK
28589
Matsalsgrupp. 5 delar, rokokostil, 1900-tal.
Slutpris290 SEK
28600
Porslin & Keramik.
Slutpris100 SEK
28565
Radio. Telefunken, Hymnus 7.
Slutpris120 SEK
28564
Lampa. ASEA. E 1173, Mässing.
Slutpris160 SEK
28595
Diverse bestick m.m. Bl.a Tramontina, Boda Nova m.m.
Slutpris80 SEK
28567
Mindre dragspel. Hohner.
Slutpris100 SEK
28617
Diverse äldre kökshanddukar.
Slutpris80 SEK
28587
Soffbord. Trä, 1900-tal.
Slutpris80 SEK
28575
Diverse jul.
SlutprisInga bud
28573
Diverse. Bl.a Nysilver m.m.
Slutpris550 SEK
28615
MONICA BACKSTRÖM. Svamp. Kosta Boda.
Slutpris400 SEK
28618
Böcker m.m.
Slutpris80 SEK
28602
BORD MED LÅDA, 1900-tal.
SlutprisInga bud
28605
23 Sorteringsboxar/backar. Biltema.
SlutprisInga bud
28574
Belysning & våg.
SlutprisInga bud
28588
Spegel. Mahogny med intarsia, Empire, 1800-tal.
Slutpris200 SEK
28566
Slutpris120 SEK
28622
Urna Delf. & 2 Änglar.
SlutprisInga bud
28577
Lampbord. Ek, Alberts i Tibro.
SlutprisInga bud
28571
2 Flaskställ med flaskor.
Slutpris80 SEK
28606
Diverse figuriner m.m. Bl.a Goebel, Stilia, Nao m.m.
Slutpris100 SEK
28619
Bokhylla. Teak, 1960-tal, fabrikat okänt.
Slutpris320 SEK
28593
Diverse Vinylskivor.
Slutpris320 SEK
28613
Häst & Vagn. Malm.
Slutpris320 SEK
28585
Cirka 50 st Häxhattar, oanvända.
Slutpris80 SEK
28572
Diverse. Bl.a Koppar m.m.
Slutpris100 SEK
28586
Diverse stenkakor.
Slutpris120 SEK
28576
BORD. Teak med svartlackerade ben, 1960/70-tal.
Slutpris550 SEK
28563
Figurin, troll. John Bauer. Rosa Ljung.
Slutpris350 SEK
28594
Fåtölj. Skinn, 1900-talets senare del.
Slutpris80 SEK
28621
Väggspegel. Furu, 1970-tal.
SlutprisInga bud
28581
Brandspruta. Koppar/Mässing.
Slutpris100 SEK
28603
4 Stolar. Vitlackerat trä, 1900-tal.
SlutprisInga bud
28580
Oljelampa. Mässing.
Slutpris80 SEK
28604
Byrå. 3-Lådig, teak, 1970-tal.
SlutprisInga bud
28592
Diverse mässing.
Slutpris120 SEK
28601
2 Trädgårdsstolar. 1900 Talet.
Slutpris140 SEK