Börjar: 14 nov 2023 17:26Avslutas: 23 nov 2023 18:00
23 NOVEMBER 2023
28666
Diverse Leksaker.
Slutpris100 SEK
28670
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
Slutpris160 SEK
28678
Matta. Samtida, Chai Latte, Mattbolaget Borås.
Slutpris140 SEK
28693
Diverse. Bl.a Häst Tore Borg & Lampor m.m.
SlutprisInga bud
28632
4 Mindre trasmattor.
Slutpris180 SEK
28652
HARALD SALLBERG. Etsning, signerad & daterad 1932.
Slutpris1 700 SEK
28635
Pelarbord.
Slutpris100 SEK
28659
2 Vaser, Alingsås & Söholm.
Slutpris120 SEK
28645
BERT ÖSTERLUND. Olja på duk, signerad.
Slutpris180 SEK
28634
Fickplunta. Skultuna, Mässing.
Slutpris200 SEK
28655
GUSTAF ISANDER. Etsning, "Expansion", signerad & daterad 1922.
Slutpris140 SEK
28682
2 Klappstolar. Fabrikat okänt.
Slutpris80 SEK
28689
Diverse brickor.
SlutprisInga bud
28636
Pelarbord.
Slutpris160 SEK
28646
Spegel med fasettslipat glas. 1900 Talet.
Slutpris260 SEK
28650
EVE BÉVE. Träsnitt, signerad & daterad 1910.
Slutpris80 SEK
28685
Kista. Allmoge, 1700 talet.
Slutpris450 SEK
28627
Slutpris160 SEK
28691
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
Slutpris200 SEK
28675
Äldre arbetsstol.
Slutpris80 SEK
28658
Diverse porslin & Keramik.
SlutprisInga bud
28640
Gunvor Nyman, Vejbystrands keramik. 3 Delar.
SlutprisInga bud
28661
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Iittala m.m.
Slutpris160 SEK
28673
Golvställ till industritorkrullar. TORK, oanvänd.
Slutpris100 SEK
28641
Servis delar. JAPAN.
SlutprisInga bud
28639
Slutpris320 SEK
28688
SlutprisInga bud
28630
Piedestal m.m.
SlutprisInga bud
28690
Lampskärmar.
Slutpris80 SEK
28628
Slutpris80 SEK
28624
Trasmatta. Typ Gallerimatta.
Slutpris120 SEK
28676
2 Gnistskydd.
SlutprisInga bud
28660
Diverse. Bl.a Nysilver, Rosa Ljung m.m.
SlutprisInga bud
28625
4 Mindre trasmattor.
Slutpris160 SEK
28662
5 Stolar. Betsat trä, 1900-tal.
SlutprisInga bud
28679
Ljuskrona. Hantverk.
SlutprisInga bud
28656
NILS TYDÉN. Olja på pannå, signerad.
Slutpris1 300 SEK
28637
Krus. Höganäs, 10L.
Slutpris140 SEK
28642
Diverse krukor.
SlutprisInga bud
28647
HARALD SALLBERG. Etsning, signerad & daterad 1937.
SlutprisInga bud
28663
Lampskärmar.
SlutprisInga bud
28668
Diverse väskor.
SlutprisInga bud
28644
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, stilleben, osignerad.
Slutpris450 SEK
28665
2 Skrivbordslampor. HCF Danmark & IKEA.
Slutpris80 SEK
28654
EVA BÉVE. Träsnitt.
Slutpris80 SEK
28669
Lampskärmar.
Slutpris120 SEK
28643
3 Trasmattor, Plast & liten Wilton matta.
Slutpris160 SEK
28695
FDC. Bl.a Förstadagsbrev, brevkort, vykort m.m.
Slutpris200 SEK