Börjar: 14 nov 2023 17:26Avslutas: 23 nov 2023 18:00

23 NOVEMBER 2023

Diverse Leksaker.
28666
Diverse Leksaker.
Slutpris100 SEK
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
28670
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
Slutpris160 SEK
Matta. Samtida, Chai Latte, Mattbolaget Borås.
28678
Slutpris140 SEK
Diverse. Bl.a Häst Tore Borg & Lampor m.m.
28693
SlutprisInga bud
4 Mindre trasmattor.
28632
4 Mindre trasmattor.
Slutpris180 SEK
HARALD SALLBERG. Etsning, signerad & daterad 1932.
28652
Slutpris1 700 SEK
Pelarbord.
28635
Pelarbord.
Slutpris100 SEK
2 Vaser, Alingsås & Söholm.
28659
2 Vaser, Alingsås & Söholm.
Slutpris120 SEK
BERT ÖSTERLUND. Olja på duk, signerad.
28645
Slutpris180 SEK
Fickplunta. Skultuna, Mässing.
28634
Slutpris200 SEK
GUSTAF ISANDER. Etsning, "Expansion", signerad & daterad 1922.
28655
Slutpris140 SEK
2 Klappstolar. Fabrikat okänt.
28682
Slutpris80 SEK
Diverse brickor.
28689
Diverse brickor.
SlutprisInga bud
Pelarbord.
28636
Pelarbord.
Slutpris160 SEK
Spegel med fasettslipat glas. 1900 Talet.
28646
Slutpris260 SEK
EVE BÉVE. Träsnitt, signerad & daterad 1910.
28650
Slutpris80 SEK
Kista. Allmoge, 1700 talet.
28685
Kista. Allmoge, 1700 talet.
Slutpris450 SEK
28627
Slutpris160 SEK
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
28691
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
Slutpris200 SEK
Äldre arbetsstol.
28675
Äldre arbetsstol.
Slutpris80 SEK
Diverse porslin & Keramik.
28658
Diverse porslin & Keramik.
SlutprisInga bud
Gunvor Nyman, Vejbystrands keramik. 3 Delar.
28640
SlutprisInga bud
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Iittala m.m.
28661
Slutpris160 SEK
Golvställ till industritorkrullar. TORK, oanvänd.
28673
Slutpris100 SEK
Servis delar. JAPAN.
28641
Servis delar. JAPAN.
SlutprisInga bud
28639
Slutpris320 SEK
28688
SlutprisInga bud
Piedestal m.m.
28630
Piedestal m.m.
SlutprisInga bud
Lampskärmar.
28690
Lampskärmar.
Slutpris80 SEK
28628
Slutpris80 SEK
Trasmatta. Typ Gallerimatta.
28624
Trasmatta. Typ Gallerimatta.
Slutpris120 SEK
2 Gnistskydd.
28676
2 Gnistskydd.
SlutprisInga bud
Diverse. Bl.a Nysilver, Rosa Ljung m.m.
28660
SlutprisInga bud
4 Mindre trasmattor.
28625
4 Mindre trasmattor.
Slutpris160 SEK
5 Stolar. Betsat trä, 1900-tal.
28662
SlutprisInga bud
Ljuskrona. Hantverk.
28679
Ljuskrona. Hantverk.
SlutprisInga bud
NILS TYDÉN. Olja på pannå, signerad.
28656
Slutpris1 300 SEK
Krus. Höganäs, 10L.
28637
Krus. Höganäs, 10L.
Slutpris140 SEK
Diverse krukor.
28642
Diverse krukor.
SlutprisInga bud
HARALD SALLBERG. Etsning, signerad & daterad 1937.
28647
SlutprisInga bud
Lampskärmar.
28663
Lampskärmar.
SlutprisInga bud
Diverse väskor.
28668
Diverse väskor.
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, stilleben, osignerad.
28644
Slutpris450 SEK
2 Skrivbordslampor. HCF Danmark & IKEA.
28665
Slutpris80 SEK
EVA BÉVE. Träsnitt.
28654
EVA BÉVE. Träsnitt.
Slutpris80 SEK
Lampskärmar.
28669
Lampskärmar.
Slutpris120 SEK
3 Trasmattor, Plast & liten Wilton matta.
28643
Slutpris160 SEK
FDC. Bl.a Förstadagsbrev, brevkort, vykort m.m.
28695
Slutpris200 SEK