28761 Arkitekthurtsar/ritningsskåp. Proveniens Stiftelsen Teckningsmuseet Laholm.

28761a_8dbe9204be44207_med.jpeg
  • 28761a_8dbe9204be44207_sm.jpeg
  • 28761b_8dbe9204ca8dbaf_sm.jpeg
  • 28761c_8dbe9204d762648_sm.jpeg
  • 28761d_8dbe9204e238003_sm.jpeg
  • 28761e_8dbe9204f22cc12_sm.jpeg
  • 28761f_8dbe92050b6a925_sm.jpeg

4 Sektioner staplade på varann.

Mäter ca: 148cm hög & 95x135cm.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK