Börjar: 19 nov 2023 17:15Avslutas: 26 nov 2023 18:00
26 NOVEMBER 2023
- ÖVRIGTRensa filter
28722
Ångmaskin med 2 tillbehör. Fleischmann.
Slutpris400 SEK
28732
2 Äldre trälådor. Förenade frukt.
Slutpris140 SEK
28708
Syskrin/pall.
Slutpris200 SEK
28715
Äldre skrivmaskin. Halda, Åtvidaberg.
SlutprisInga bud
28734
Barometer, Vapensköld Halland & gjutjärnsskylt.
Slutpris100 SEK
28748
2 Äldre sparkstöttingar.
Slutpris230 SEK
28731
Sybord med intarsia.
Slutpris180 SEK
28752
MÖLNLYCKE. Sömnadsplanscher, nr 1-7
Slutpris400 SEK
28702
Kista flätad pil, 1900-tal.
Slutpris200 SEK
28761
Arkitekthurtsar/ritningsskåp. Proveniens Stiftelsen Teckningsmuseet Laholm.
Slutpris4 500 SEK