Börjar: 19 nov 2023 17:15Avslutas: 26 nov 2023 18:00
26 NOVEMBER 2023
28730
Diverse böcker. Mestadels barn/ungdom.
SlutprisInga bud
28707
JACKIE LYND. "Diamant", Rörstrand.
Slutpris80 SEK
28743
Taklampa. "Duett", IKEA, Bernt Boysen.
Slutpris200 SEK
28733
Väskor & Hattar.
SlutprisInga bud
28751
Serveringsvagn. Funkis, 1930-40 talet.
Slutpris230 SEK
28117
72 Tomtar. 3 Modeller, Oanvända.
Slutpris120 SEK
28704
2 Mattor. Okänt fabrikat.
SlutprisInga bud
28721
Diverse. Bl.a Laholm, Skottorp, Kameror m.m.
SlutprisInga bud
28702
Kista flätad pil, 1900-tal.
Slutpris200 SEK
28714
Slutpris200 SEK
28711
Diverse vinylskivor.
Slutpris80 SEK
28761
Arkitekthurtsar/ritningsskåp. Proveniens Stiftelsen Teckningsmuseet Laholm.
Slutpris4 500 SEK
28753
SAMSUNG. Flat Smart TV, SUHD 4K.
Slutpris1 000 SEK
28727
2 Bordslampor. Marmor.
Slutpris80 SEK
28697
Diverse. Bl.a Nysilver.
Slutpris80 SEK
28756
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Ch. Lauring.
Slutpris260 SEK
28749
Minkpäls. Sagamink. Storlek okänd.
Slutpris80 SEK
28729
Kaffeservis. "Monika", Bavaria.
Slutpris200 SEK
28760
ODIENTIFIERAD DANSK KONSTNÄR. Olja på duk, "Motiv från Vidum", a tergo betecknad Carl Jensen.
Slutpris80 SEK