Börjar: 9 dec 2023 09:05Avslutas: 17 dec 2023 18:00
17 DECEMBER 2023
28599
Soffa. Furu, 3-sits, 1970-tal.
SlutprisInga bud
28994
INGVAR ADAMSSON. Färglitografi, "Hundfolket 1", signerad & numrerad 15/15.
SlutprisInga bud
29344
Analog kamera Pentax Asahi SP 500, Objektiv Elicar Automatic 1:45 & stativ.
Slutpris290 SEK
29347
Bordslampor, Väggur & sminkspegel.
Slutpris140 SEK
29356
Diverse böcker.
Slutpris120 SEK
28990
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 7/250
Slutpris80 SEK