Börjar: 9 dec 2023 09:05Avslutas: 17 dec 2023 18:00

17 DECEMBER 2023

Avslutad
Diverse böcker. Bl.a Konst, knivslöjd m.m.
29354
Diverse böcker. Bl.a Konst, knivslöjd m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Diverse porslin & keramik.
29093
Diverse porslin & keramik.
SlutprisInga bud
Avslutad
NILS JOHANSSON. Litografi, signerad, daterad -86 & numrerad 41/130.
28981
NILS JOHANSSON. Litografi, signerad, daterad -86 & numrerad 41/130.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse utlänska mynt.
29334
Diverse utlänska mynt.
Slutpris180 SEK
Avslutad
Diverse figuriner. Bl.a Guldkroken, Jie m.m.
29100
Diverse figuriner. Bl.a Guldkroken, Jie m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
Lampskärmar.
28663
Lampskärmar.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Äldre graverade glas.
29333
Äldre graverade glas.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Tvättfat & kanna.
29057
Tvättfat & kanna.
SlutprisInga bud
Avslutad
5 Stolar. Betsat trä, 1900-tal.
28662
5 Stolar. Betsat trä, 1900-tal.
SlutprisInga bud
Avslutad
Bordslampa. Retro, Möjligtvis Dansk.
29327
Bordslampa. Retro, Möjligtvis Dansk.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Pelarbord.
29326
Pelarbord.
Slutpris260 SEK
Avslutad
Reciever ITT 3501 & 2 Högtalare Superscope.
29350
Reciever ITT 3501 & 2 Högtalare Superscope.
SlutprisInga bud
Avslutad
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 53/75
28987
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 53/75
Slutpris140 SEK
Avslutad
Diverse. Bl.a Julpynt.
29087
Diverse. Bl.a Julpynt.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse glas.
29329
Diverse glas.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse CD skivor & DVD filmer.
29339
Diverse CD skivor & DVD filmer.
Slutpris180 SEK
Avslutad
Slip/Gravyrmaskin. Meec Tools. Oanvänd.
29340
Slip/Gravyrmaskin. Meec Tools. Oanvänd.
Slutpris180 SEK
Avslutad
Diverse svenska mynt & sedlar.
29335
Diverse svenska mynt & sedlar.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Tidningshylla/Vagn. 1950-60 talet.
29325
Tidningshylla/Vagn. 1950-60 talet.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Äldre skrivmaskin. Royal.
29343
Äldre skrivmaskin. Royal.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Diverse reservdelar till cyklar.
29345
Diverse reservdelar till cyklar.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Äldre dator. Macintoch plus 1mb.
29348
Äldre dator. Macintoch plus 1mb.
Slutpris900 SEK
Avslutad
Diverse böcker. Bl.a Konst m.m.
29355
Diverse böcker. Bl.a Konst m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
TINTIN. 6 VINYLSKIVOR.
29336
TINTIN. 6 VINYLSKIVOR.
Slutpris260 SEK
Avslutad
Stor Äldre bibel. Gamla och nya Testamentets texter.
29346
Stor Äldre bibel. Gamla och nya Testamentets texter.
Slutpris100 SEK
Avslutad
JOHANN ELIAS RIDINGER, Kopparstick, jaktscen, 1700 talet.
28996
JOHANN ELIAS RIDINGER, Kopparstick, jaktscen, 1700 talet.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse hörlurar. Bl.a Sennheiser, Koss m.m.
29337
Diverse hörlurar. Bl.a Sennheiser, Koss m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse glas. Bl.a Skruf, Arcoroc m.m.
29328
Diverse glas. Bl.a Skruf, Arcoroc m.m.
Slutpris350 SEK
Avslutad
WALTER BENGTSSON. Färglitografi, signerad, daterad -88 & numrerad 17/260.
28984
WALTER BENGTSSON. Färglitografi, signerad, daterad -88 & numrerad 17/260.
Slutpris230 SEK
Avslutad
LUXOR Skivväxlare.
29351
LUXOR Skivväxlare.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Orientaliskt.
29084
Orientaliskt.
SlutprisInga bud
Avslutad
Konsolbord. Rafferty, Ashley Furniture, metall & trä.
29108
Konsolbord. Rafferty, Ashley Furniture, metall & trä.
Slutpris450 SEK
Avslutad
2 Keramik-katter. COR W-Germany & Rosa Ljung.
29062
2 Keramik-katter. COR W-Germany & Rosa Ljung.
Slutpris80 SEK
Avslutad
HEDVIG MALMSTRÖM. Litografi, signerad, daterad 1985 & numrerad 41/130.
28980
HEDVIG MALMSTRÖM. Litografi, signerad, daterad 1985 & numrerad 41/130.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Äldre radio. DUX.
29349
Äldre radio. DUX.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Byrå. 3-Lådig, teak, 1970-tal.
28604
Byrå. 3-Lådig, teak, 1970-tal.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse köksgeråd.
29330
Diverse köksgeråd.
SlutprisInga bud
Avslutad
Orrefors. 4 skålar.
29332
Orrefors. 4 skålar.
Slutpris400 SEK
Avslutad
Väggur. C. Gullberg, Helsingborg
29352
Väggur. C. Gullberg, Helsingborg
Slutpris3 400 SEK
Avslutad
Delar av kaffeservis. Bavaria.
29067
Delar av kaffeservis. Bavaria.
SlutprisInga bud
Avslutad
Väggspegel. Furu, 1970-tal.
28621
Väggspegel. Furu, 1970-tal.
SlutprisInga bud
Avslutad
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 52/75
28992
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 52/75
Slutpris140 SEK
Avslutad
4 Stolar. Vitlackerat trä, 1900-tal.
28603
4 Stolar. Vitlackerat trä, 1900-tal.
SlutprisInga bud
Avslutad
6 Golvlampor.
29353
6 Golvlampor.
Slutpris100 SEK
Avslutad
HARLEY-DAVIDSON. T-Shirt XL, Spänne & 2 
reservoarpennor.
29338
HARLEY-DAVIDSON. T-Shirt XL, Spänne & 2 reservoarpennor.
Slutpris140 SEK
Avslutad
Äldre hörnskåp.
29111
Äldre hörnskåp.
SlutprisInga bud
Avslutad
ERKKITAPIO SIIROINER, Vas, "Paplo", Riihimäen lasi .
29342
ERKKITAPIO SIIROINER, Vas, "Paplo", Riihimäen lasi .
Slutpris230 SEK
Avslutad
Diverse. Bl.a Höganäs, Korgar m.m.
29331
Diverse. Bl.a Höganäs, Korgar m.m.
Slutpris100 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.