Börjar: 15 jan 2024 16:40Avslutas: 23 jan 2024 18:00
23 JANUARI 2024
29917
Bok. Svenska Gods och Gårdar. Halland Södra.
Slutpris850 SEK
29916
Blomsterlåda & ljusstake. Smide.
Slutpris80 SEK
29938
14 Äggkoppar. Rörstrand, Nr: 1-14.
Slutpris320 SEK
29918
Diverse tenn.
Slutpris80 SEK
29925
Diverse. Bl.a Kokböcker m.m.
Slutpris80 SEK
29928
Äldre kataloger för MC.
Slutpris120 SEK
29927
LOUISE ADELBORG, 11 Assietter & 1 skål, Rörstrand.
Slutpris100 SEK
29920
Diverse bijouterier.
Slutpris80 SEK
29947
Diverse keramik & porslin. Bl.a Rörstrand, JIE m.m.
Slutpris100 SEK
29945
2 Spelbord. 1900 talet.
Slutpris80 SEK
29930
Diverse. Bl.a Tenn, Scandia, klockor m.m.
Slutpris120 SEK
29944
2 Plastmattor.
SlutprisInga bud
29936
Diverse sytillbehör.
Slutpris80 SEK
29929
Silversmycken. 30 gram.
Slutpris140 SEK
29941
Väggur. Junghans.
SlutprisInga bud
29937
Golvlampa. Smide.
Slutpris320 SEK
29926
Äggkoppar, Höganäs.
Slutpris200 SEK
29934
SlutprisInga bud
29922
2 Figuriner. JIE.
Slutpris80 SEK
29949
Diverse keramik & porslin.
SlutprisInga bud
29940
Taklampa. Mässing/glas.
SlutprisInga bud
29915
BIRGITTA WATS. Quattro Bianco, 14 delar, Rörstrand.
Slutpris120 SEK
29924
Diverse glas. Bl.a Orrefors m.m.
SlutprisInga bud
29932
WEMDELBOE. 2 Oljor på duk, "Laholms-motiv", signerade & daterade -88
Slutpris550 SEK
29921
Diverse vinylskivor & stenkakor.
SlutprisInga bud
29943
4 Mindre Persiska mattor.
Slutpris230 SEK
29946
Kaffeservis. Hackefors, "Mod Louise".
Slutpris120 SEK
29788
EDGAR BÖCKMAN. Bordslampa, Höganäs Keramik, 1915-1926.
Slutpris350 SEK
29933
Diverse glas. Bl.a Saltkar m.m.
Slutpris120 SEK
29939
Taklampa. Malm/glas.
SlutprisInga bud
29948
3 Japanska tekannor.
Slutpris80 SEK
29919
DOPFUNT, Michael Andersen & son, Bornholm.
Slutpris180 SEK
29923
Bok, Hallands bebyggelse.
Slutpris1 300 SEK
29935
Diverse. Bl.a pins, medaljer, autografer, tändsticksaskar m.m.
Slutpris160 SEK
29931
Diverse. Bl.a Hackefors, Bavaria m.m.
Slutpris80 SEK