Börjar: 9 feb 2024 18:02Avslutas: 18 feb 2024 18:00
18 FEBRUARI 2024
Kortast tid kvar
30457
Väggskåp. RYOBI.
Slutpris400 SEK
30477
GUNNAR KLYS. Akvarell, signerad & daterad -22.
Slutpris200 SEK
30427
TOREKOV KERAMIK. 12 Delar.
SlutprisInga bud
30454
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Målerås, Lasse Åberg m.m.
Slutpris120 SEK
30264
2 Sortimentfack med innehåll & krokar.
Slutpris80 SEK
30482
2 Byråer. "Malm", IKEA.
Slutpris450 SEK
30475
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560.
SlutprisInga bud
30451
Hopfällbart campingbord.
SlutprisInga bud
30466
Arkitekthurtsar/ritningsskåp. Proveniens Stiftelsen Teckningsmuseet Laholm.
Slutpris1 300 SEK
30449
Diverse glas. Bl.a Nuutajärvi, Gullaskruf, Arcoroc m.m.
Slutpris200 SEK
30460
Massor av armband / halsband. Ljus-smycken, servettringar m.m. Mestadels oanvänd.
Slutpris160 SEK
30469
Golvlampa/läslampa. Fabrikat okänt.
Slutpris120 SEK
30430
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gefle, Upsala Ekeby, Gabriel m.m.
Slutpris100 SEK
30480
ANN-MARIE BJÄRHOLM. Akvarell, signerad.
SlutprisInga bud
30443
Diverse till bil.
SlutprisInga bud
30484
Byrå med stenskiva. Rokoko-stil, 1900 talet.
Slutpris750 SEK
30444
Diverse porslin & keramik. Bl.a JIE, Gustavsberg, Rörstrand m.m.
Slutpris100 SEK
30473
BENGT OLSON. Litografi, signerad & numrerad 172/2500.
Slutpris80 SEK
30467
Trädgårdsredskap. 6 Delar.
Slutpris100 SEK
30471
Air Hockey Table. QUANTUM-XT.
Slutpris700 SEK
30289
2 Stolar. Fabrikat okänt.
Slutpris80 SEK
30447
Skrivbordslampa. LEDU.
SlutprisInga bud
30283
4 Canvastavlor. Samtida.
SlutprisInga bud
30468
Slalomskidor, stavar, pjäxor, glasögon & fodral.
SlutprisInga bud
30445
Ankare m.m.
SlutprisInga bud
30470
Trasmatta.
SlutprisInga bud
30455
Sladdvinda för vägg. Automatisk kabelupprullare,
15 meter.
Slutpris180 SEK
30450
Mindre hylla. Etienne
Slutpris140 SEK
30464
Spilloljedunk 10 Liter & Arbetslampa.
SlutprisInga bud
30474
BERTIL BERG. Litografi, signerad & numrerad 127/215.
SlutprisInga bud
30429
Diverse.
Slutpris120 SEK
30432
Diverse glas. B.la Kosta, Royal Krona, Pavel Panek m.m.
Slutpris100 SEK
30439
Flamskvävnad / vävnad.
Slutpris100 SEK
30476
NILS JOHANSON. Litografi, signerad, daterad -89 & numrerad 36/50.
SlutprisInga bud
30221
Barn Gitarr, LEXIBOOK. AVENGERS.
Slutpris80 SEK
30452
Diverse koppar & mässing.
Slutpris100 SEK
30485
2 Stolar. Rokoko-stil, 1900 talet, broderade sitsar.
Slutpris80 SEK
30441
Diverse verktyg.
Slutpris200 SEK
30479
BJÖRN GIDSTAM. Teckning, signerad & daterad -58.
SlutprisInga bud
30458
Diverse.
SlutprisInga bud
30275
Hallmöbler. Byrå & spegel, 1900 talet.
Slutpris100 SEK
30462
Diverse pyssel.
Slutpris80 SEK
30428
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gefle, Laholm m.m.
SlutprisInga bud
30456
Badrumsfläkt. Anslut, oanvänd.
Slutpris80 SEK
30472
BERNT JONASSON. Litografi, signerad, daterad -79 & numrerad 67/200.
SlutprisInga bud
30440
Saitek X52. Gasreglage & spak för flyg & Rymdsimulator.
SlutprisInga bud
30483
Soffbord med glasskiva. Samtida.
Slutpris80 SEK
30459
Diverse krukor.
SlutprisInga bud
Kontakt
Laholms Handel Auktioner Partier
Kristianstadsvägen 65
31232 Laholm
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.