Börjar: 9 feb 2024 18:02Avslutas: 18 feb 2024 18:00
18 FEBRUARI 2024
30433
Diverse keramik & porslin. Bl.a Laholm, Markaryd, Lars Drejare, Ahla m.m.
Slutpris140 SEK
30481
Fåtölj. Rokoko-stil, 1900 talet.
Slutpris180 SEK
30223
Meec TOOLS Spikpistol.
Slutpris140 SEK
30463
Diverse pyssel.
Slutpris80 SEK
30446
Slutpris180 SEK
30453
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gefle, Biltons m.m.
Slutpris100 SEK
30478
HARALD SALLBERG. Provtryck, "Hamnmotiv", signerad & daterad -32.
Slutpris120 SEK
30286
Byrå. 1900 talet.
Slutpris100 SEK
30438
SlutprisInga bud
30448
Diverse. Bl.a Scandia, Nysilver m.m.
Slutpris260 SEK
30431
Slutpris100 SEK
30442
Borrmaskin Black & Decker, Mutterdragare Meec Tools & vinkelslip Go Tech.
Slutpris100 SEK
30461
Diverse pyssel.
SlutprisInga bud