37512
FERRUCCIO LAVIANI. Bordslampa. "Bourgie", plast, Kartell. 2000-talet.
Aktuellt bud450 SEK
37514
Diverse porslin. Bl.a Limoges, Hackefors, Rörstrand, H. Bequet m.m.
Aktuellt bud140 SEK
37515
Diverse glas & mässingskruka. Bl.a Orrefors, Vaser Jugend, FM Ronneby m.m.
Startbud80 SEK
37523
Diverse. Bl.a vinglas Carlo Moretti, skål kanton, mässingsskål m.m.
Startbud80 SEK
37513
Analog kamera Praktica Nova B & 3 Objektiv bl.a Meyer-optik 2,8/50 m.m.
Aktuellt bud120 SEK
37603
ERIC HANSEN. Litografi, komposition, "Svart dans", signerad & daterad -58
Startbud80 SEK
37595
JACQUES ZADIG. Färglitografi, "Vilande kvinna", signerad, daterad -82 & numrerad 198/375.
Startbud80 SEK