33299
LASSE ÅBERG. Färglitografi, "Musse Pigg", signerad, daterad -83 & numrerad 875/1000.
Slutpris100 SEK
33301
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Färglitografi, "Gallop Race", signerad, daterad -59 & numrerad 114/200.
Slutpris80 SEK
33303
FRANCOIS-ROBERT INGOUF EFTER SIGMUND FREUDENBERGER. Kopparstick, "La Promenade Du Soir 1774"
Slutpris80 SEK