28276
GUNNAR NERLUND. Olja på pannå, "Vinterlandskap", signerad & daterad 1965.
Slutpris80 SEK
28277
GUNNAR NERLUND. Olja på pannå, "Härjedalen", signerad & daterad 1963.
Slutpris80 SEK
28275
GUNNAR NERLUND. Olja på pannå, "Gammal fäbodvall Härjedalen", signerad & daterad 1963.
Slutpris80 SEK
28245
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gustavsberg, Rörstrand, Karlskrona m.m.
Slutpris100 SEK