33083
Diverse lampkupor.
Slutpris40 SEK
33065
SURROUNDSYSTEM, med dvd-spelare, Canton och Panasonic SA-XR 15.
Slutpris120 SEK
33286
ANNA-LISA THOMSON. Vas, Upsala Ekeby.
Slutpris260 SEK
33290
Rejält matbord av återvunnet trä.
Slutpris800 SEK
33294
Diverse beslag till möbler.
Slutpris80 SEK
33222
ULF ONSBERG. Litografi, signerad & numrerad 108/150.
Slutpris20 SEK
33243
Diverse prismor.
Slutpris180 SEK
33260
Diverse äldre läsbart m.m. Bl.a Frihet, Varia m.m.
Slutpris80 SEK
33227
6 Pussel. Oanvända, inplastade.
Slutpris200 SEK
33242
Fat, "Jugend", Gustavsberg.
Slutpris80 SEK
33229
Litet bord. Habitat, metall & trä.
Slutpris100 SEK
33228
Specerihylla. "Elit", Rörstrand.
Slutpris290 SEK
33246
ROLF PALM. 2 Mindre krus, Mölle, signerade.
Slutpris80 SEK
32897
Stol. Rokoko-stil.
Slutpris80 SEK
33241
Diverse mobiltelefoner.
Slutpris100 SEK
33235
Diverse. Bl.a pipa, mynt, tenn m.m.
Slutpris80 SEK
33244
Bordslampa, Strindberg-stil, Cottex.
Slutpris80 SEK
33029
BORD. Trä, 1800/1900-tal.
Slutpris100 SEK
33219
JOHANN ELIAS RIDINGER, Kopparstick, jaktscen, 1700 talet.
Slutpris60 SEK
33234
Elvis, Magneter.
Slutpris80 SEK
33220
STIG VIDI ÅSBERG. Litografi, signerad & numrerad 9/30.
Slutpris20 SEK
33249
Diverse prismor.
Slutpris230 SEK
33258
Skrivmaskin. Olivetti, Lettera 32.
Slutpris120 SEK
33221
OLLE AGNELL. Litografi, "Vågsköljd strand, Kreta", signerad & numrerad 15/90.
Slutpris20 SEK
33214
120 Miniatyrgrisar, oanvända.
Slutpris80 SEK
33225
FDC. Fregatten Jylland.
Slutpris80 SEK
33239
Slutpris80 SEK
33216
OLLE AGNELL. Etsning, "Liten Madonna", signerad & numrerad 71/130.
Slutpris20 SEK
33245
Panasonic Portable stereo CD system & CD-skivor.
Slutpris80 SEK
33254
2 Ljusstakar. Malm.
Slutpris100 SEK
33226
Diverse. Bl.a glas, porslin m.m.
Slutpris100 SEK
33231
Diverse Lego, Cirka 5,5kg.
Slutpris450 SEK
33232
Tryck av John Bauer, Gallo & Reproduktioner av Per-Olof Olsson, Alma Öhrström.
Slutpris80 SEK
33224
Äldre mangelkorg.
Slutpris80 SEK
33247
Diverse. Bl.a Toarpskrona m.m.
Slutpris100 SEK
33233
6 Sittdynor.
Slutpris200 SEK
33255
Diverse prismor.
Slutpris230 SEK
33215
TURE LIDSTRÖM. Akvarell.
Slutpris80 SEK
33153
Lampskärmar.
Slutpris260 SEK
33185
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talet.
Slutpris80 SEK
32844
Diverse Barbiedockor m.m.
Slutpris80 SEK
33189
VÄGGUR, Junghans, 1900-tal.
Slutpris290 SEK
33209
KARMSTOL, 1900-talets första hälft.
Slutpris80 SEK
33195
STINA SUNDSTRÖM. Pastell, signerad.
Slutpris140 SEK
33210
STOLAR, 5 st, samtida.
Slutpris160 SEK
33142
Slutpris100 SEK
30748
Dammsugare. Electrolux 748.
Slutpris60 SEK
33176
SEKRETÄR. Mahogny, 1800-talet.
Slutpris80 SEK