36306
LCD TV. Samsung, 36 tum.
Slutpris80 SEK
35528
Slutpris230 SEK
36001
OLLE ALBERIUS. Elefant, Orrefors, signerad.
Slutpris80 SEK
35861
Diverse porslin & keramik m.m. Bl.a tekoppar Höganäs.
Slutpris80 SEK
36302
Spegel. 1950/60-talet.
Slutpris120 SEK
36293
Campingset. Origo, hopfällbart, 1960-talet.
Slutpris180 SEK
36290
Syskrin med innehåll. 1946, kurbitsmålad.
Slutpris120 SEK
35529
Slutpris80 SEK
36326
2 Vägglampor. Gul-metall, samtida. Svängarm.
Slutpris120 SEK
36289
Persisk handknuten bönematta.
Slutpris180 SEK
36301
Serveringsvagn. Plåt, samtida.
Slutpris100 SEK
35863
Diverse figuriner. Bl.a Wagner & Apel, Lippelsdorf m.m.
Slutpris80 SEK
36308
Diverse porslin & keramik. Bl.a Höganäs, Rosa Ljung, Gabriel.
Slutpris80 SEK
36295
Sparkbil. Plåt.
Slutpris320 SEK
35862
Ansikten. Skulpturer.
Slutpris80 SEK
36285
Matta. Rölakan, signerad NA.
Slutpris80 SEK
36312
Golvlampa. Fabrikat okänt, 1950/60-talet.
Slutpris180 SEK
36037
8 Orientaliska elefanter.
Slutpris80 SEK
36287
Trasmatta. "Dublin", samtida.
Slutpris120 SEK
36336
2 Krukor. "Empire" Gustavsberg.
Slutpris140 SEK
36299
Sängskåp. Bruka Design.
Slutpris140 SEK
35524
GUSTAV GUNNARSSON. Olja på duk, signerad.
Slutpris120 SEK
35389
Hatthylla. GUNFRED GUNNAR FREDRIKSON AB.
Slutpris120 SEK
36300
10 Förvaringslådor med lock. Samla, IKEA.
Slutpris320 SEK
36328
Stor keramik skål, spillkumsskål & vas Gabriel.
Slutpris100 SEK
36286
Matta. Typ Rya, samtida.
Slutpris80 SEK
36331
Diverse porslin & keramik. Bl.a Höganäs m.m.
Slutpris100 SEK
36296
Crosstrainer. CT650, Extremefit.
Slutpris1 100 SEK
36304
Gamla Laholm. 2001-2012
Slutpris320 SEK
36294
Barnstol. "Antilop", IKEA, plast & metall.
Slutpris100 SEK
36318
Eldhund. Gjutjärn, ASEA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris290 SEK
36317
Diverse glas, bl.a Orrefors, Åfors, Orrefors "Flora" m.m.
Slutpris100 SEK
36313
Diverse bestick. Nysilver.
Slutpris80 SEK
36291
Serveringsvagn. Ek & kakel, 1900-talet.
Slutpris80 SEK
36044
UMAR TELL. Blandteknik, signerad.
Slutpris160 SEK
36298
Orientalisk golvvas. Lagad/limmad.
Slutpris80 SEK
36325
2 Krus. 6 & 15 Liter. Höganäs.
Slutpris160 SEK
36309
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Akvarell, "Försvinnande miljö", signerad LBH.
Slutpris750 SEK
36324
Slutpris230 SEK
36321
Paraplyställ. Carlo, Made in Sweden, galonklädd med handtag.
Slutpris180 SEK
36292
BING & GRÖNDAL. "Blå Måsen", 2 uppläggningsfat.
Slutpris120 SEK
36288
Persisk handknuten matta. Baktiari.
Slutpris2 200 SEK
36337
2 Plast-tomtar. Heissner.
Slutpris80 SEK
36305
Smart TV. Philips, 46 tum.
Slutpris600 SEK
36251
2 Canvastavlor. Samtida.
Slutpris80 SEK
36236
Diverse porslin. Bl.a Bavaria m.m.
Slutpris80 SEK
35913
Skål på fot. Nysilver. 1800/1900-talet.
Slutpris80 SEK
36243
OLLE KÅKS. Färglitografi, signerad & numrerad 17/75.
Slutpris80 SEK