Kategorier

4d 12h
35297
Mindre bokhylla. Ommålad.
Startbud80 SEK
4d 12h
35303
Diverse.
Startbud80 SEK
4d 12h
35578
80 Solglasögon till barn/ungdom, oanvända.
Startbud80 SEK
4d 12h
35580
ROYAL COPENHAGEN. Jultallrikar. 1968-1991.
Startbud80 SEK
4d 12h
35616
Taklampa. Jugend, glas & metall, 1900-talet.
Startbud80 SEK
4d 12h
35563
FOLKE & ELSA JERNBERG. 2 Elefanter, Keramik, signerade.
Startbud80 SEK
4d 12h
35608
AFFISCH. Joan Miro.
Aktuellt bud80 SEK
4d 12h
35300
Bambu-galgar, bricka & kanna i mässing.
Startbud80 SEK
4d 12h
35569
Diverse. Bl.a äldre köksgeråd m.m.
Startbud80 SEK
4d 12h
35606
Salong/soffbord. Barock-stil.
Aktuellt bud100 SEK
4d 12h
35613
PAUL HENNINGSEN. Taklampa, "PH-5", Louis Poulsen, Danmark, slutet på 1900-talet..
Aktuellt bud120 SEK
4d 12h
35573
Diverse glas.
Aktuellt bud80 SEK
4d 12h
35600
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Akvarell, "Vinterskuggor på kyrkgatan i Laholm" signerad.
Aktuellt bud140 SEK
4d 12h
35571
Diverse Bl.a Tenn, Barometer, bordsur m.m.
Aktuellt bud80 SEK
4d 12h
35565
3 Elefanter. Keramik, Fabrikat okänd.
Startbud80 SEK
4d 12h
35618
Matta. Bokhara, Pakistan.
Startbud80 SEK
4d 12h
35584
Diverse allmoge.
Startbud80 SEK
4d 12h
35607
NILS SEVERIN. Olja på duk, signerad.
Startbud80 SEK
4d 12h
35588
Sängbord. 1940/50-talet.
Aktuellt bud80 SEK
4d 12h
35590
Radiobord. 1940-talet.
Startbud80 SEK
4d 12h
35562
3 Elefanter. Bromma Keramik.
Startbud80 SEK
4d 12h
35591
Böcker. Gamla Laholm. 1990-1997 & 2002-2008.
Aktuellt bud80 SEK
4d 12h
35587
Syskrin. Art Deco, 1940/50 talet.
Aktuellt bud80 SEK
4d 12h
35611
Trälådor, konstväxter & krukor.
Startbud80 SEK
4d 12h
35581
Skulptur. Uggla, Trä, Einar Hansson, Hishult.
Startbud80 SEK
4d 12h
35589
Sängbord.
Startbud80 SEK
4d 12h
35566
Diverse elefanter.
Startbud80 SEK
4d 12h
35609
Spegel. SIA, Metall & glas.
Startbud80 SEK
4d 12h
35586
Kaffekvarn & diverse plåtbukar.
Startbud80 SEK
4d 12h
35592
Diverse. Bl.a Tenn, Koppar m.m.
Startbud80 SEK
4d 12h
35605
Golvlampa. Samtida, Gilbert Trading AB.
Aktuellt bud80 SEK
4d 12h
35579
Kanna. Keramik. Göran Olsson, Selsbo Keramik.
Startbud80 SEK
4d 12h
35582
Diverse allmoge.
Startbud80 SEK
4d 12h
35597
Karta över Laholm. Litografi, signerad, daterad -61 & numrerad 350/140.
Aktuellt bud80 SEK
4d 12h
35614
Takkrona. Trä, signerad EO & daterad 1978.
Startbud80 SEK
4d 12h
35564
2 Figuriner, Elefanter, Bromma Keramik.
Startbud80 SEK
4d 12h
35612
Fiskespö med rulle & fiskenät.
Startbud80 SEK
4d 12h
35585
2 Äldre flaskor.
Startbud80 SEK
4d 12h
35558
8 Förvaringslådor.
Aktuellt bud80 SEK
4d 12h
35595
Diverse hushåll. Bl.a Pilips steamer , Tupperware m.m.
Aktuellt bud100 SEK
4d 12h
35604
Golvlampa. "Bumling", Atelje Lyktan.
Aktuellt bud80 SEK
4d 12h
35598
CLAES FOLCKER. Litografi, "Vy över Laholm", signerad & numrerad 19/250.
Aktuellt bud80 SEK
4d 12h
35559
Figurin. Elefant, Glaserat stengods, Johgus, Bornholm, Danmark.
Startbud80 SEK
4d 12h
35594
Diverse. Bl.a Klockor m.m.
Aktuellt bud1 100 SEK
4d 12h
35583
Kaffeservis. Import.
Startbud80 SEK
4d 12h
35561
Figurin. Elefant. Söholm, Bornholm, Danmark.
Aktuellt bud80 SEK
4d 12h
35567
GÖRAN WÄRFF. "Rurik", Kosta Boda, 19 delar.
Aktuellt bud100 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.