Börjar: 9 dec 2023 09:05Avslutas: 17 dec 2023 18:00
17 DECEMBER 2023
Kortast tid kvar
29354
Diverse böcker. Bl.a Konst, knivslöjd m.m.
Slutpris100 SEK
29093
Diverse porslin & keramik.
SlutprisInga bud
28981
NILS JOHANSSON. Litografi, signerad, daterad -86 & numrerad 41/130.
SlutprisInga bud
29334
Diverse utlänska mynt.
Slutpris180 SEK
29100
Diverse figuriner. Bl.a Guldkroken, Jie m.m.
SlutprisInga bud
28663
Lampskärmar.
Slutpris80 SEK
29333
Äldre graverade glas.
Slutpris80 SEK
29057
Tvättfat & kanna.
SlutprisInga bud
28662
5 Stolar. Betsat trä, 1900-tal.
SlutprisInga bud
29327
Bordslampa. Retro, Möjligtvis Dansk.
Slutpris200 SEK
29326
Pelarbord.
Slutpris260 SEK
29350
Reciever ITT 3501 & 2 Högtalare Superscope.
SlutprisInga bud
28987
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 53/75
Slutpris140 SEK
29087
Diverse. Bl.a Julpynt.
Slutpris80 SEK
29329
Diverse glas.
Slutpris80 SEK
29339
Diverse CD skivor & DVD filmer.
Slutpris180 SEK
29340
Slip/Gravyrmaskin. Meec Tools. Oanvänd.
Slutpris180 SEK
29335
Diverse svenska mynt & sedlar.
Slutpris100 SEK
29325
Tidningshylla/Vagn. 1950-60 talet.
Slutpris160 SEK
29343
Äldre skrivmaskin. Royal.
Slutpris100 SEK
29345
Diverse reservdelar till cyklar.
Slutpris160 SEK
29348
Äldre dator. Macintoch plus 1mb.
Slutpris900 SEK
29355
Diverse böcker. Bl.a Konst m.m.
Slutpris100 SEK
29336
TINTIN. 6 VINYLSKIVOR.
Slutpris260 SEK
29346
Stor Äldre bibel. Gamla och nya Testamentets texter.
Slutpris100 SEK
28996
JOHANN ELIAS RIDINGER, Kopparstick, jaktscen, 1700 talet.
SlutprisInga bud
29337
Diverse hörlurar. Bl.a Sennheiser, Koss m.m.
SlutprisInga bud
29328
Diverse glas. Bl.a Skruf, Arcoroc m.m.
Slutpris350 SEK
28984
WALTER BENGTSSON. Färglitografi, signerad, daterad -88 & numrerad 17/260.
Slutpris230 SEK
29351
LUXOR Skivväxlare.
Slutpris200 SEK
29084
Orientaliskt.
SlutprisInga bud
29108
Konsolbord. Rafferty, Ashley Furniture, metall & trä.
Slutpris450 SEK
29062
2 Keramik-katter. COR W-Germany & Rosa Ljung.
Slutpris80 SEK
28980
HEDVIG MALMSTRÖM. Litografi, signerad, daterad 1985 & numrerad 41/130.
Slutpris120 SEK
29349
Äldre radio. DUX.
Slutpris120 SEK
28604
Byrå. 3-Lådig, teak, 1970-tal.
Slutpris80 SEK
29330
Diverse köksgeråd.
SlutprisInga bud
29332
Orrefors. 4 skålar.
Slutpris400 SEK
29352
Väggur. C. Gullberg, Helsingborg
Slutpris3 400 SEK
29067
Delar av kaffeservis. Bavaria.
SlutprisInga bud
28621
Väggspegel. Furu, 1970-tal.
SlutprisInga bud
28992
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 52/75
Slutpris140 SEK
28603
4 Stolar. Vitlackerat trä, 1900-tal.
SlutprisInga bud
29353
6 Golvlampor.
Slutpris100 SEK
29338
HARLEY-DAVIDSON. T-Shirt XL, Spänne & 2
reservoarpennor.
Slutpris140 SEK
29111
Äldre hörnskåp.
SlutprisInga bud
29342
ERKKITAPIO SIIROINER, Vas, "Paplo", Riihimäen lasi .
Slutpris230 SEK
29331
Diverse. Bl.a Höganäs, Korgar m.m.
Slutpris100 SEK
Kontakt
Laholms Handel Auktioner Partier
Kristianstadsvägen 65
31232 Laholm
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.