Börjar: 15 aug 2024 16:14Avslutas: 25 aug 2024 17:00
25 AUGUSTI 2024
35028
Kontorslampa. "Ibis", Atelje Lyktan, oanvänd.
Slutpris120 SEK
35011
LENA BERGSTRÖM. Vas, "Carat", Orrefors.
Slutpris260 SEK
34987
Knäpall / sittpall. Plast.
Slutpris80 SEK
34971
CHRISTINA CAMPBELL. 2 Skålar, "Mamsell", Rörstrand.
Slutpris120 SEK
34982
Diverse julpynt.
SlutprisInga bud
34965
Tomte, Konstmassa, troligtvis polsk, 31,5cm hög
Slutpris80 SEK
35048
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Margit -86
SlutprisInga bud
34975
SlutprisInga bud
34990
Märklin. Diverse kataloger.
Slutpris120 SEK
34978
Diverse väskor, hattar m.m.
Slutpris80 SEK
34952
2 Tavlor & 1 tryck.
SlutprisInga bud
35014
LENA BERGSTRÖM. Ljusstake, "Carat", Orrefors.
Slutpris200 SEK
35032
Vinylskivor. LP.
SlutprisInga bud
35019
LENA BERGSTRÖM. Ljuslykta, "Carat", Orrefors.
Slutpris100 SEK
35037
Skrivskåp. Engelsk-stil, 1800/1900-talet.
Slutpris120 SEK
34985
Köksassistent. Electrolux.
Slutpris650 SEK
35027
Taklampa. Gulmetall & glas, samtida.
SlutprisInga bud
34970
5 Inramade, brodyrer. Vita ramar.
Slutpris80 SEK
35043
Persisk matta. Troligtvis Ardebil.
Slutpris750 SEK
35008
10 T-Shirt. Large & X-Large, Oanvända, Inplastade.
Slutpris160 SEK
35045
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad S. Grönvall.
Slutpris290 SEK
35018
LENA BERGSTRÖM. Vas, Cylinder, "Carat", Orrefors.
Slutpris400 SEK
34984
Diverse porslin.
SlutprisInga bud
35024
ANITA NYLUND. "Majas Mejeri, Vår Lilla Stad", JIE.
Slutpris290 SEK
34968
Tomte med kruka. TYSK. Luvan är limmad/lagad.
SlutprisInga bud
34969
BRIO. Clown.
Slutpris100 SEK
35015
BING & GRÖNDAL, Figurin, "Jägare".
Slutpris450 SEK
35042
Industriskåp. Metall, 6 lådor, 1900-talet.
Slutpris320 SEK
35017
LENA BERGSTRÖM. 2 Ljusstakar, "Carat", Orrefors.
Slutpris600 SEK
34980
Äldre mangelkorg.
Slutpris140 SEK
35033
Golvlampa. Svarvad fot, 1900-talets första hälft.
Slutpris80 SEK
34966
Julbelysning. Tomtepar. GUN ULRIKSSON
Slutpris100 SEK
34953
Klocka. Gustav Becker. GERMANY
Slutpris180 SEK
35009
Diverse. Bl.a Höganäs, Lindshammar, Kosta m.m.
SlutprisInga bud
35040
Matta. "Kos", Mattbolaget, 100% polyester.
Slutpris120 SEK
34963
Tomte, terrakotta. TYSK. 24,5cm hög
Slutpris80 SEK
34991
Märklin.
Slutpris180 SEK
35006
LENA BERGSTRÖM. 8 Vinglas. "Carat" Orrefors.
Slutpris500 SEK