Börjar: 29 okt 2024 08:10Avslutas: 5 nov 2024 18:00
5 NOVEMBER 2024
37180
AXEL ÖSTERBERG. Etsning, signerad.
SlutprisInga bud
37164
Diverse Laholms Keramik.
Slutpris100 SEK
37158
Skulptur/trä elefanter
Slutpris260 SEK
37163
LED-TV, OK, 32 tum
Slutpris160 SEK
37172
Skottkärra till barn. Plåt & trä.
SlutprisInga bud
37175
Taklampa. 1950/60-talet.
SlutprisInga bud
37160
Elefanter, mestadels trä.
Slutpris120 SEK
37178
PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-1976). Färglitografi, signerad, daterad 1956 & numrerad 294/310.
Slutpris80 SEK
36914
Diverse lampor & en kupa.
Slutpris100 SEK
37155
BÖRJE JACOBSSON. Kruka/vas, skulptur.
Slutpris180 SEK
37170
GAMLA LAHOLM 1992, 2001, 2008-2009, 2017 & Jultallrikar Laholm.
Slutpris80 SEK
37177
Takkrona. Samtida, metall & plast-prismor.
SlutprisInga bud
37173
Bordsfotboll. Arco-Falc, Italien.
Slutpris80 SEK
37168
Ångtvätt Biltema & knivslip.
Slutpris80 SEK
37161
Stor konjakskupa, skål/dekoration.
Slutpris80 SEK
37153
Elefanter. Mässing / malm / metall.
Slutpris350 SEK
37152
Fotokopieringsapparat. Tidigt 1900-tal.
Slutpris80 SEK
37157
SIGVARD BERNADOTTE. 4 Whiskyglas, Gense, nysilver.
Slutpris320 SEK
37154
Diverse glas elefanter.
SlutprisInga bud
37169
GÜNTHER TEUTSCH. Färglitografi, "Bymusikanten", signerad, daterad -80 & numrerad 113/250.
SlutprisInga bud
36993
ALPO TAMMI. Hänge, silver 925, 21gram, Tammen Koru, 1970-talet.
Slutpris200 SEK
37174
2 Golvlampor. Mässing & trä.
Slutpris290 SEK
37165
Skulpturer. Elefanter. Plasticine, 1900/2000 tal.
SlutprisInga bud
37171
Affisch Johannes Olsson, Stockholm Art Fair 1986 & oidentifierad konstnär, etsning.
SlutprisInga bud
37162
Diverse Laholms keramik.
Slutpris80 SEK
37159
5 större elefanter, TRÄ
Slutpris120 SEK
37181
AXEL TALLBERG. Etsning, signerad.
SlutprisInga bud
37156
Bordsspegel, 1900-talet.
Slutpris80 SEK
37176
Taklampa. Empire-stil, 1900-talet.
SlutprisInga bud
37166
Diverse Elefanter.
Slutpris80 SEK
37167
Soffbord. "Strind", IKEA, metall & glas.
Slutpris160 SEK
37179
SVEN X:et ERIXON. Färglitografi, signerad, daterad -61 & numrerad 162/260.
Slutpris80 SEK